Günün duası

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Allah'ım sen Rahman ve Rahimsin.
Allah'ım Muhammed ümmetine birlik beraberlik nasip eyle.
Allah'ım hastalara şifa dertlilere deva borçlulara edatlar nasip eyle.
Allah'ım şeytanın şerrinden şeytanlaşmış insanlardan ve nefsimizden ümmeti ve bizleri koru.
Allah'ım ailelerin birbirlerine bağlanmasını nasip eyle.
Allah'ım dinine diyanetine sahip çıkacak çocuklarımızın sayısını çoğalt. Bizlere bu hususlarda çalışmalar nasip eyle. Sen en hayırlısını verensin.
Allah'ım dini ve dünyevi ilim tahsil edenlere başarılar nasip eyle.
Vel hamdulillahi Rabbil alemin.
Âmin

gunun-duas.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Muhtazaf

Yönetici
Yavrularımıza, hayırlı kısmetler, başarı, huzur, bereket ve sağlık içinde bir ömür lütfeyle! Onları her türlü kötülüklerden ve zararlı alışkanlıklardan muhafaza eyle Allah’ım!
Âmin in-şa-Allah

Muhtazaf

Yönetici
"Ey kimsesizlerin kimsesi, gariplerin sığınağı Yüce Allah’ım! Yetimleri, öksüzleri, garipleri, kimsesizleri mahzun ve boynu bükük bırakma!Onlara yardım elini uzatacak müşfik ve hayır sahibi kullarını eksik etme!"
Âmin in-şa-Allah

Muhtazaf

Yönetici
Allah'ım, Efendimiz Hazreti Muhammed'in(sallallahu aleyhi ve sellem) hilmi hürmetine gözüme nur ver.

Muhtazaf

Yönetici
Ey Allah’ım! Beni, sabahlarda taksim ettiğin her hayırda nasibi en büyük olan kullarından eyle. Bana hidayet bulacağım bir nur ihsan et. Dağıttığın rahmeti bana nasib eyle. Bahşettiğin rızkı bana nasib eyle. Gidereceğin zarardan, kaldıracağın beladan ve önlediğin fitneden en fazla korunan kimselerden eyle.

Üst Alt