Haftanın konuğu mahzunee.....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ESSELAMUALEYKUM,,,,Evet arkadaşlar sitemizin değerli üyelerinden sevgili mahzunee bu haftaki konuğumuz....Arkadaşımızı daha yakından tanımak adına, saygı sevgi çerçevesi içinde sorularımızı sorabiliriz.....Önemli olan kişiyi rencide edici sözlerden kaçınmak ve bu hususlara dikkat etmemiz gerekiyor....Hadi bakalım kolay gelssin.....:güll:güll:güll:güll:güll:güll

1_ Forumumuzdaki nickinizin anlamı nedir_? Neden bu nicki kullanıyorsunuz_?

2_ Zamanınızın ne kadarını bilgisayar başında geçiriyorsunuz?
3_ Etkilendiğiniz ve örnek aldığınıztarihtengünümüzde yaşayan veya ailenizden bir kişilik var mı_? Varsa kim_?
4_ Geleceğe yönelik hayalleriniz ve planlarınız nelerdir_?
5_ Forumumuzda en çok dikkatinizi çekensizi en çok etkileyen isimler kimler_?
6_ Keşke dediğin ve hala pişmanlık duyduğun bir olay varmı_?
7_ En sevdiginiz yazar kimdir..? Kimleri dinlemeyi seviyorsun_?
8_ İçinde şunu yapmayı çok isterim dediğin şey nedir_?
9_ Forumda en cok vakit gecirdiginiz bolum hangisidir_?
10_ Hayatınızda olmazsa olmaz dedikleriniz nelerdir..._?

Kolay gelsin devamı gelecek.....clappingclapping

mahzunee

Aktif Üyemiz
ESSELAMUALEYKUM,,,,Evet arkadaşlar sitemizin değerli üyelerinden sevgili mahzunee bu haftaki konuğumuz....Arkadaşımızı daha yakından tanımak adına, saygı sevgi çerçevesi içinde sorularımızı sorabiliriz.....Önemli olan kişiyi rencide edici sözlerden kaçınmak ve bu hususlara dikkat etmemiz gerekiyor....Hadi bakalım kolay
ve aleyküm selam vuslat ablacım her ne kadar siteye hala bi faydam dokunamamısada beni bu değere layık görüp konuk ettiğiniz için çok teşekür ederim
buyuk_turk_kahve_kulturu.jpg
önce bi türk kahvemi içeyim(konuğum ama hiç ikramda bulunmadınız:)ben alam bari)

MURATS44

Özel Üye
Bu hafta da mahzune konuk olmuş:)
56d123c6694e270e.gif

Ama sorulara böyle yorum yapmadan direk sorulara cevap verelim.Herkesin yazdığına ayrı ayrı evap olursa " Soru - Cevap özelliği gider.Bu nedenle kural gereği direk sorulara cevap verelim..
e215903a391c9b7e.gif

mahzunee

Aktif Üyemiz
]ilk sorudan başlayayım inşallah:)
]1_ Forumumuzdaki nickinizin anlamı nedir_? Neden bu nicki kullanıyorsun?
]mahzun üzüntülü kederli anlamına geliyor siteye üye olduğum zaman çok üzüntülüydüm o yüzden bu nickle üye oldum.yani nickimin anlamı üzüntülü bayan anlamına geliyor:)
]
]2_ Zamanınızın ne kadarını bilgisayar başında geçiriyorsunuz?
]benim aslında bilgisayara ayıracak pek zamanım olmuyor okula gitmeden önce ablamlardan izin aldığım kadarıyla 1-2 saatimi geçirirdim şimdi ünüverstede hem derslerin yoğunluğu hemde internet prasının el yakan fiyatı bunu dahada aza indirmeme sebeb oldu:(
]
]3_ Etkilendiğiniz ve örnek aldığınıztarihtengünümüzde yaşayan veya ailenizden bir kişilik var mı_? Varsa kim?
]var siteye de üyü olan ablam elif benim olgunlaşmamda onun hayatının çok büyük önemi var saygısı olaylara bakış açısı soğuk kanlılığı tefekürü sabrı ondan aldığım örneklerdir inşallah.
]
]4_ Geleceğe yönelik hayalleriniz ve planlarınız nelerdir_?
]öncelikle okulu bitirip başarılı bi iş kadını olmak daha sonra mutlu bi yuva kurup çoluk çocuğa karışmak Allahın izniyle:)
]
]5_ Forumumuzda en çok dikkatinizi çekensizi en çok etkileyen isimler kimler_?
]vuslat admin
]
]6_ Keşke dediğin ve hala pişmanlık duyduğun bir olay varmı_?
]keşke dediğim pişmanlık duyduğum bi olay yok çünkü ben yaşadığım olaylardan pişmanlık değil ders çıkarıyorum o yüzden hiç keşke demiyorum çünkü keşkenin hiç bi işe yaramayacağını biliyorum]
]
]7_ En sevdiginiz yazar kimdir..? Kimleri dinlemeyi seviyorsun_?
]Halit Ertuğrul ,birde Erdal demirkıran sevdiğim yazarlar kimleri dinlemeyi seviyoruma gelince en çok eşref ziya nın ilahilerini dinlemeyi seviyorum birde eski türk filmleri müzikleri
]
]8_ İçinde şunu yapmayı çok isterim dediğin şey nedir?
]insanları mutlu etmek için elimden gelen herşeyi yapmayı çok isterim.
]
]9_ Forumda en cok vakit gecirdiginiz bolum hangisidir_?
]genelde şiir bölümü
]
]10_ Hayatınızda olmazsa olmaz dedikleriniz nelerdir..._?]
]ailem ve aldığım kararlar benim olmasa olmazlarım
]

MURATS44

Özel Üye
Güzel cevaplar vermişsin mahzunee.Teşekkür ederiz öncelikle.Şimdide Bir kaç soru ben sorayım :)

1- Okul yılları unutulmaz anılarla doludur.Unutamadığın bir okul anını anlatırmısın ?

2- Okulda en sevdiğin ve değer verdiğin arkadaşlarınla olumsuz olaylar yaşadın mı , eğer küçük sorunlar olduysa bunları nasıl bir mantıkla çözmeye çalıştın.İlk hareket kimden gelir genelde ?

3- Gerçek hayatta etrafındakilerle olan sosyal ilişkilerini özetle anlatabilir misin ?

4- Sorunlara ve değer verdiklerine bakış açın nasıldır ? Toplum içinde ailenle , akrabalarınla veya tanıdıklarınla ,değer verdiğin insanlarla tartışır mısın?

5- Sevdiğin ve sevmediğin huyların nelerdir ?

6- Varsa sevmediğin huylarını düzeltmek için neler yaparsın ?

7- Derslerin nasıl E çok sevdiğin ve hiç sevmediğin dersler neler ?

Şimdilik bu kadar .Soruların devamı gelecek inşallah.Daha kocamaaan bir hafta var. :)
Hadi bakalım kolay gelsin..
:cay

mahzunee

Aktif Üyemiz
1- Okul yılları unutulmaz anılarla doludur.Unutamadığın bir okul anını anlatırmısın ?
doğru okul anıları unutulmaz ben okuldayken çok utangaç çok ezik bi öğrenciydim bi gün istiklal marşını okumak için bütün okul sıraya dizilmişti bende hoca bana kızmasın diye koşarak merdivenlerden iniyordum tam sıranın başı görünüyorduki ben çok acele etmişim bi anda sırayla aramızda baya mesafe varken kendimi sıranın önünde arkadaşların ayaklarının dibinde buldum öle bi düşmüştüm ki bi hafta okulda kimsenin yüzüne bakamadım gören istiklal marşı ben olmasam okunmayack sanır ne acelem varmısa ozaman hiç unutmam hala bazen aklıma gelir yüzüm kızarır:):)))
Okulda en sevdiğin ve değer verdiğin arkadaşlarınla olumsuz olaylar yaşadın mı , eğer küçük sorunlar olduysa bunları nasıl bir mantıkla çözmeye çalıştın.İlk hareket kimden gelir genelde ?
muhakak yaşamışımdır.ben onun yapmaya çalıştığını sakin bi dile anlatırım olayı her yönünden ele alıp sorun olduğu ortamdan çekilip giderim haklı olduğum zamanlarda arkadaşım gelip özür diler sorun benden kaynaklanırsada sorunu çözmek için ortak karar alır uygularım.ilk hareket olayı başlatandan gelir ben haklı olduğum durumda asla özür dilemem:)
3- Gerçek hayatta etrafındakilerle olan sosyal ilişkilerini özetle anlatabilir misin ?
ben insanları çok seviyorum bu yüzden olacaki etki tepki meselesi misali onlarda bana aynı sevgiyle karşılık veriyorlar çok şükür bu yüzden insanlarla sosyal ilişkilerim çok iyidir hiç tanımadığım yerlerde bile insanlarla diyoloğa girebilirim ve sağlam dostluklar kurabilirim.

4- Sorunlara ve değer verdiklerine bakış açın nasıldır ? Toplum içinde ailenle , akrabalarınla veya tanıdıklarınla ,değer verdiğin insanlarla tartışır mısın?
sorunlara bakış açım konuşmakla çözmektir hiç bi sorun çözülmeyecek kadar zor değildir o yüzden ben hep olumlu bi tepki ile hem sorunu hem sorunla maruz kalan insanları hemde kendimi sorgulayarak çözümler üretirim.belkide en sevmediğim huyum budur ama sevdiklerime çok fazla değer veririm okadar değer veririm ki sonunda hep ben o verdiğim değerden üzülürüm buda onlar karşısında hiç bi şey yapamama vesile oluyor.Ben tartışalak bi şeylerin çözüldüğünü hiç görmedim asla kimseyle tartışmam öle ki toplum içinde sevdiklerim değer verdiklerimle tartışmak benim karakterime yakışmaz ve o toplumda herkesten çok benim aşağlanmam demek olur çünkü insan sevdiklerine normalde kıyamazken nasıl olurda bi toplumda onu incitir üzer.
5- Sevdiğin ve sevmediğin huyların nelerdir ?
benim en sevdiğim huyum olaylar karşısında hep olumlu olmak ne olursa olsun bi şeylerin olması gerektiği gibi olacağına ve olması gerken zamanı beklemeye inanmak.
sevmediğim huyum ise herkese çok fazla değer vermek hakketiğinden fazla fazla değer vermek bu huyum benim sürekli üzülmeme sebeb oluyor diye hiç sevmiyorum.
6- Varsa sevmediğin huylarını düzeltmek için neler yaparsın ?
yukarda da belirtiğim gibi sevmediğim huyum o ve ben bu huyumu ne kadar düzeltmeye çalıştıysamda olmadı.
7- Derslerin nasıl E çok sevdiğin ve hiç sevmediğin dersler neler ?
derslerim ALLAH'a şükür çok iyi matematik dışında tabi en sevdiğim ders tarih en sevmediğim derste haliyle matematik oluyor.

mahzunee

Aktif Üyemiz
24 saatini kısaca anlatırmısınız?
sabah namazı ondan sonra okul vakti geliyor 24 saatin 8.30 başlayarak akşam 17.00 kadar olan bölümünü okulda geçiriyorum okuldan sonraki bölüm ise ders çalışmak ve kendime ayırıyorum çamaşır falan yıkıyorum gecenin sonun da ise şiir veya yazı yazıyorum genelde:)

Üst Alt