HD kalitesinde kısa videolar-Efektler

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women
Öelllikle düğün videolarının montajında kullanılabilecek kısa videolardır.

Videoların oynama süresi herbiri 14 saniyedir 1920 x 1080 çözünürlüktedir.

DÖNEN KALP VİDEOSU

Dosya boyutu 17,3 mb tır.

DOWNLOAD

1DVyv.jpg

KALPLER VİDEOSU

Dosya boyutu 13,3 mb tır.

DOWNLOAD

g2URs.jpg

YÜZÜKLER VE KALPLER VİDEOSU

Dosya boyutu 13,8 mb tır.

DOWNLOAD

LcWD3.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

MURATS44

Özel Üye
Çok güzeller. İslami site içinde var mı acaba? Bir tanesini seçer sitemiz için yapılacak videolara eklerdik. Çok güzel olurdu. süreleri de iyi. 14 saniyelik girişlerle harika olurdu. ellerine sağlık molina. Varsa islami vidoelarda bekliyorum.

MURATS44

Özel Üye
@xxmolinaxx ;

NOT
1:
Konuların daha düzenli olması için , sana da kolaylık olması bakımından İNDİR bölümü için kod ekledim.

Yukarda editörün en sağında bulunan mavi ok işaretine
attachment.php
tıklayıp çıkan kodun arasına direkt linki eklediğinde ; otomatik olarak

attachment.php

şeklinde görülecektir. Yapman gereken sadece mavi ok işaretine tıklayıp araya linki eklemektir. Güzel konularının daha düzenli ve estetik olması için bu şekilde yaparsak daha iyi olacaktır.

ÖRNEK :

PHP:
[INDIR]http://turbobit.net/t893s117co5s.html[/INDIR]

BİLGİ
Üye kontrol panelinden soldaki menüden "seçenekleri düzenle" bölümüne geldiğinde açılan sayfanın en aşağısındaki bölümden , yazmak istediğin yazı karakteri , büyüklük , font seçimi ve rengi seçerek kaydettiğinde , açtığın konulardaki yazılar otomatik olarak belirlediğin düzene göre açılacaktır.

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women
Çok güzeller. İslami site içinde var mı acaba? Bir tanesini seçer sitemiz için yapılacak videolara eklerdik. Çok güzel olurdu. süreleri de iyi. 14 saniyelik girişlerle harika olurdu. ellerine sağlık molina. Varsa islami vidoelarda bekliyorum.

Allah cc razı olsun. Çalışmalar çok güzel.

Sayın yöneticim kod lar için teşekkür ederim. Bundan sonraki konularımda kullanırım.İslami tarzda video elimde hatırladığım kadarıyla yok ancak ona yakın ne olabilir diye düşünüyorum siz de ne tarz birşeyler olabilir bana birkaç tane örnek yazarsanız arşivden bakayım.İnşaallah bulurum.

rasulehasret kardeşim rabbim cümlemiden razı olsun. Güle güle kullanın.

Üst Alt