Şevket OKYAY(Resimli) Hemşirem ( Klip )

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ERROR: If you can see this, then Dailymotion is down or you dont have Flash installed.

Çok değerli Hacı Amcamız Şevket OKYAY'ın anlam yüklü eserlerinden bir tanesi daha.
Sağlık çalışanlarına büyük jesti.

TEŞEKKÜRLER,,,,

glü

Moderatör tarafında düzenlendi:

MURATS44

Özel Üye
Sevgili Hacı Amcamız şevket Okyay'ın hayatın büyük bir bölümündeki değişik konulara dair dile gtirdiği sayısız eserlerden bir tanesini daha izleme fırsatı buluyoruz. Bütün eserlerinde olduğu gibi mükemmel bir akıcılık, hoş bir yazı dili ve anlam dolu satırlarıyla değerli sağlık çalışanlarımıza güzel birr jest olmuş. Başta değerli amcamıza sonra da görsel olarak düzenleyen değerli adminimize sonsuz teşekkürler. Ellerine sağlık adminim. Kalbinize sağlık Şevket Amcam. Eyvallah ikinize de..... glü

Okyay

ÖZEL ÜYE
Sevgili Hacı Amcamız şevket Okyay'ın hayatın büyük bir bölümündeki değişik konulara dair dile gtirdiği sayısız eserlerden bir tanesini daha izleme fırsatı buluyoruz. Bütün eserlerinde olduğu gibi mükemmel bir akıcılık, hoş bir yazı dili ve anlam dolu satırlarıyla değerli sağlık çalışanlarımıza güzel birr jest olmuş. Başta değerli amcamıza sonra da görsel olarak düzenleyen değerli adminimize sonsuz teşekkürler. Ellerine sağlık adminim. Kalbinize sağlık Şevket Amcam. Eyvallah ikinize de..... glü

Saygı değıer Murat'ım,
Sizlere ne diyeceğimi bilemiyorum.
Harika bir çalışma.
Rabbimiz teala razı olsun İnşaallah.,
Vuslat evladımızın o güzel yeteneğini böylesine
hayırlı işlerde kullanması alkışlarla övülecek bir olgu.
Elleri dert görmesin. Rabbim onu ve sizleri korusun.
Çok memnun oldum çoooook.
Sağ olun var olun..

Adilbey

Aktif Üyemiz
:) Bu sitede çok güzel bir ortam var doğrusu. Çok güzel jestler var.Hayran olmamak elde değil. Şevket Beyin değerli kişiliğinde ,değerli sağlık meleklerine güzel bir jesti ve bu jeste harika bir yorum. Elleriniz dert görmesdin inşaallah. Bu konuda bütün hemşire kardeşlerimie ,görevlerinde başarılar, ALLAH'tan kolaylıklar diliyoruz. Ellerinize sağlık.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH c.c razı olsun,,,öncelikle değerli üstadımız ŞEVKET OKYAY ve siz değerli canlar....
şiir çok anlamlı çok güzel satırlarla bezenmiş,,,emeklerine sağlık...
Adil bey çok güzel ifadelerle renk katmış teşekkür ederim....Bütün
hemşireler adına ben binlerce kez teşekkür ediyorum,,,,zaten şiiri ben arşivimde bir ömür boyu saklayacam.....hocamdan armağan olarak....

Okyay

ÖZEL ÜYE
Saygı değer " Adilbey ve VuSLaT" kardeşlerim,
Gösterdiğiniz ilgi ve hassasiyete
hasseten teşekkürlerimi arz ederim.
Bu vesile ile Vuslat evladımızın şahsında
tüm Hemşirelerimize saygılar sunarım.
Sağ olun.

Okyay

ÖZEL ÜYE
VuSLaT evlat!
Yeni düzenlemeniz harika olmuş.
Ne kadar ince ruhlusunuz.
Rabbimiz Teala razı olsun emeğinizden.
Önceki de çok güzeldi lakin, Gezen bir gölge tehdit ediyordu.
Çok sağ olun teşekkürler.
Zaten de sizin şiiriniz bu.
Sizin şahsınızda tüm Hemşirelere.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH c.c sizden razı olsun saygıdeğer üstadım,,,,şimdi daha güzel oldu,daha net okunur hale geldi,,,bütün hemşireler adına teşekkürlerimi arz ederim saygılar bizden.....

Üst Alt