Hicran ruhumdan ilzam eden bir ar!

MustafaCİLASUN

Özel Üye

4239287md6mq.jpg

[FONT=Georgia, serif]Ey suskun yar
[FONT=Georgia, serif]Ne vakit kalemi elime alsam
[FONT=Georgia, serif]Sinemin hüznünden akseden serencamı yazsam
[FONT=Georgia, serif]Yıllara sari hasretin feveraniyle sessizce ağlasam ve yine ansam

[FONT=Georgia, serif]İçimi titreten
[FONT=Georgia, serif]Gönüme hüzün bahşeden
[FONT=Georgia, serif]Dilimi lal edip, gözyaşları ıstıtrap haline getiren
[FONT=Georgia, serif]Isssız sokakların melaliyle sineme sökün eden, lakin ses vermeyen

[FONT=Georgia, serif]Nedenler nerde
[FONT=Georgia, serif]Sualsiz hüküm vermek söylermisin kimin haddine
[FONT=Georgia, serif]Hak ve hukuk adına duyarlı olmak sanki mechul nefes kadrinde
[FONT=Georgia, serif]Hiç üzülmeden,sinenin sahifelerinde bir iz bırakmadan yok oldun niye

[FONT=Georgia, serif]İnsanım, var acım
[FONT=Georgia, serif]İçimi burkan her halin lahzasında davacıyım
[FONT=Georgia, serif]Hangi yanlışın kurbanıyım, niçin sual edilmez bu hicranım, arım
[FONT=Georgia, serif]Solan umutlarım halsiz kaldı, şevkimden bir takat olsun hiç kalmadı

[FONT=Georgia, serif]Geceden söz edeyim
[FONT=Georgia, serif]Hüzün zerkeden kederin hangisini söyleyim
[FONT=Georgia, serif]Yazılan şiirlerin dilinden mi sesleneyim, dinmeyecek mi kaderim
[FONT=Georgia, serif]Ah u zarım kimsenin değil benim, ancak hicranla var olacak vicdanım

[FONT=Georgia, serif]Sevmek suç mudur
[FONT=Georgia, serif]Gönül vermek ne kadar hakikatin halinde bulunur
[FONT=Georgia, serif]Sadakat içinde nefeslenmek ne vakit bir kabahat olur, an burkulur
[FONT=Georgia, serif]Suçsuz ve günahsız bir can, yalnızca sevdiği için mi sukut etmekten sakınır

[FONT=Georgia, serif]Akıl ve izan farktır
[FONT=Georgia, serif]Düşünmeden amel etmek ne kadar makbuldür
[FONT=Georgia, serif]İnşirah nasıl bir kalbin ihtiyacıdır, yalnızca keyfiyet mi aranır
[FONT=Georgia, serif]Sınırsız iştah bir had mi tanır, her isteğin yerine gelmesi kalpte ar mı bırakır

[FONT=Georgia, serif]Ne söyleyim söyle
[FONT=Georgia, serif]Yazmayan kalem misali, dertlerim benimle
[FONT=Georgia, serif]Suskun bırakan firkat bilmem ki hangi müjdenin derinliğinde
[FONT=Georgia, serif]Zahir olan ne varsa içinde, batına erişmek haddim değil, evet, yakınen biline

[FONT=Georgia, serif]Dinmiyor bu akşam
[FONT=Georgia, serif]Hissiyatım, yıllara sari anılarım ve acım
[FONT=Georgia, serif]Adeta yalnızlaaşan bir figanım, rıhtımların hicranıyla yol alırım
[FONT=Georgia, serif]Hırçın dalgaların sesgisini söyle hangi gönüle anlatırım, niye sessizce ağlarım

[FONT=Georgia, serif]Mustafa CİLASUN

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH c.c razı olsun,,, ne kadar güzel satırlar,emeğine yüreğine sağlık.....

Üst Alt