Hürrem sultan rasule hasrette.....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
selamualeykum rasule hasret,,,ben sultan sülümann eşi hürrem sultan.mmm.
Sultan sülüman seferlerinde duymuş,bir site varmış insanlar güzel miş
bende merak etti,,,sizi ziyarete geldi.....mmm.

aaaa ben vuslatı merak ediyor,,çok güzel yazılar var,ben okudu çok sevdi.
bende sultan sülümana şiir yazardım,edebiyatı seviyor vuslat,şiir seviyor bende vuslatı seviyor.

Murattttttttttttt sende burda,,,sülüman seni seviyor, güzel siteler kuruyor sen,
teknik işlere bakıyor çok çok yoruluyor sennnnnnnn,ben üzülüyor sana.....ağlarımm

ceylannnnnnn arkadaş sende burda,,,,,maşallah sitede konular çok senin,
ne kadarrrrrr azimli sen,,,,beğeniyom seni ben....:gül

Validem bak bak,,,hasret rüzgarıda burda,,,ama çok tembel hasret,,validem ona bişe de....4744f11

Sülüman bakk,,,Tahkar efendi de burdaaaaa,,,Boş vakitleri değerlendiriyor,hafta içi,,,
ama güzel yorum yapıor,ben beğeniyor yorumları.....
rasulehasret%20aferin.gif

Ahmet teker oda buradaaa....ben tanıyor onu,,sarayda şair seviyor ben onun şiirleri,:):):)

Sülüman bak görüyorsun,,,,sarayın şairi şevket okyay da buradaaa,ne yapıyor burada şiir yazıyor....BEN SEVİYOR ONUN ŞİİRLERİ,,,,şevket hoca güzel şiir yazıyor sen ben seviyor sen.....:gül

Ne görüyor bennnnn....sarayın diğer şairidi de buradaaaaaa,,,,mustafa cilasun oda şiir yazıyor
buradaaaaaaaa,güzel şiir yazıyor yazılarını çok seviyor ben,,,,
rasulehasret%20aferin.gif

Validem validem ben buradaaaa arkadaşlara bakıyor ben,,,,hepsini tanıdı çok sevdi ben,,,,benim çocuklarım nerede niye gönderdin süt anneye validem,,,,ben işim bitince geliyordum,,,sultan sülüman ben çok üzülüyor,,,senin valide,,,benim çocukları bana vermiyor,,,
bana yasak koyuyor......Hürrem sultan yüzüğümü kıskanıyorlar benin....vermem o benim....

sultan süleyman......Bak hürrem sultan sana kimse karışamaz,,,,sen muzdarip ol,,,sakinleş
sen sarayın en güzel sultanısın bu böyle biline.....sana en güzel mücevherler feda olsun hürremim.......mmm.4744f114744f11

Tamam sülümanınm ben seni seviyor,,,,rasule hasretide çok seviyor,,,,çocuklar ağlıyor ben gidiyor.....mmm.

Son düzenleme:

MURATS44

Özel Üye
Hürrem sultan sizde hoş geldiniz sitemize,,,,Sitemizi beğendiğinize sevindik,,,Sitemize teşrif buyurmanız bizler için büyük onurdur.
Sende sarayda bayağı sıkıntı çekiyormuşsun ..Öyle duyum aldık...Bu işin aslı astarı varmı Hürrem sultan.

ceylannur

Yeni Üyemiz
ceylannnnnnn arkadaş sende burda,,,,,maşallah sitede konular çok senin,
ne kadarrrrrr azimli sen,,,,beğeniyom seni ben....:gül

bende senıııııııııı beyetnıyotum huremcımmmmmmmm yüzugunu mu kabetın bak ben buldum

Hurrem%20Sultan%20Yuzuk.jpg

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Benim yüzük kim aldı, onlar benim4744f114744f114744f11 verin bana 4744f11 sultan sülüman hediye etti
validem kıskandı,ben vermedi ona ne:ayüzük benim4744f11

MURATS44

Özel Üye
Hürrem Sultan sen bi göründü, sonra birden kayboldu. Anlamadı ben , sen nere gitti,,,,,,,
Sarayda çektiğin sıkıntıları anlatmadı sen. Biz seni düşünüp uzun uzun ağladı.:((ağlarımmBiz ağladı sen bize bakmadı. Yüzük senin , tamam senin olsun. Ne zaman gelecek sen hürrem SultannnnnnnnnnnnnnBNJ
gelirken Sultan Sülümanı da getir.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Hürrem Sultan sen bi göründü, sonra birden kayboldu. Anlamadı ben , sen nere gitti,,,,,,,
Sarayda çektiğin sıkıntıları anlatmadı sen. Biz seni düşünüp uzun uzun ağladı.:((ağlarımmBiz ağladı sen bize bakmadı. Yüzük senin , tamam senin olsun. Ne zaman gelecek sen hürrem SultannnnnnnnnnnnnnBNJ
gelirken Sultan Sülümanı da getir.

Murat be sarayda hapis çıkamıyor.ş.çok sıkıntı var çok.ş. sen bana ağladı ben seni seviyor,sülümanda seni seviyor...:):) ben ayna aldı,,, ayna ayna güzel ayna,benden güzel yok yokdd2dd2 murat,,, vakit buluyor geliyor ben ,şehzade büyütüyor ben;) sultan sülüman selam sölüyor sana,,,sefere çıkdı sülümannnn inşallah zaferle döncek_halay

Ne kadar dilaram bir risale eylemiş Hürrem...ş.
Bu güzelliğe,,,,Hayran olmamak elde değil...
Zatınızadır Hüda Selamı, Kabul Buyurun...;)

MURATS44

Özel Üye
Sen iyi ki geldi Hürrem sultan. Biz seni çok merak etti. Biz nerdeyse saraya baskın yapacaktı. Biz senin üzülmene dayanamıyor. Sülüman da dayanamıyor. Sülüman inşallah zaferle dönecek , sen aynaya bakarmı sülüman ordamı. Ayna ayna söyle hürreme sülüman ordamı.
sülüman sülüman ayna sendemi . Hürrem sultan , sen sarayda hapis kalıyor ,biz sana çok üzülüyor ağlarımm biz sana güvercin gönderiyor , sen üzülmüyor,,,,,

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Ayyyyy murat gülmekten bayıldım,,,,ALLAH TA SENİ GÜLDÜRSÜN....haaahaaahaaa

Üst Alt