İsrail yardım gemisini vurdu

karakız

Aktif Üyemiz
İsrail'in silahlı baskın düzenlediği Filistin'e insani yardım götüren gemiye yapılan baskında hayatını kaybedenlerin sayısının 10'un üstünde olduğu belirtiliyor. 30'u aşkın insanın yaralandığı belirtildi.

ölenlerin sayısının 18 olduğu ve 9'unun Türk olduğu haberleri geliyor.

tam net bilgi yok henüz....

Benim yorumum:
Allahü teala inş bunlara bunların yaptıklarına bir son verecektir buna tüm kalbimle inanıyorum Rabbim bir vesile olup belkide artık diğer kardeşlerimiz için iyi bir sonuç nasip edecektir inşaAllah .bazen şer görünendede bir hayır vardır.acımız büyük ben çok büyük üzüntü duydum bu olaydan ..Gerçekten kaldırılabilir birşey değil bu.Tek temennim güzel şeyler olsun o kardeşlerimiz artık tutsaklıktan kurtulsun

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH c.c razı olsun karakız,bende ilk duydum şok oldum.....
Nasıl bir insanlık bu ne zihniyet,Rabbime havale ediyorum o insanlıktan çıkmış
sefilleri......
İnsan,,, kadına ve çocuklara savunmasız insanlara el uzatmaz....

işte bu zihniyet biz Türklerde var......:bayrak:

fahrettin tırınk

Site İmamı
maalesef bu haberi geç aldım ve trabzon da dr ye gitmiştim,bir yerden geçerken gözüm haberlere takıldı o an yıkıldım,ve önüme gelenlere bağırmaya başladım renginizi,safınızı belli etmek zorundasınız diye önüme gelene bağrdım ama nafile,top yekün olma zamanaı,eğer müslümanım diyorsa arab alemi ölümde olsa vurmak için derhal harekete geçmek mecburiytinde tabi heb beraber.
bu gece uyumayalım heb beraber teheccüd vaktinde teheccüd kılıb dua edelim.mutlaka duamızda YA RAAB RASÜLÜLLAH S.A.V EFENDİMİZİN KOMUTASINDA ACİLEN YARDIM İSTİYORUZ NE OLUR ASKERLERİNİ GÖNDER,UHUTTA GÖNDERDİĞİN GİBİ,BEDİRDE KÖNDERDİĞİN GİBİ FİLİSTİNİNDE İMDADINA YETİŞ YA RAAAB, diye dua edelim canlar....

MURATS44

Özel Üye
Karakız adlı üyeden alıntı :
İsrail yardım gemisini vurdu
İsrail'in silahlı baskın düzenlediği Filistin'e insani yardım götüren gemiye yapılan baskında hayatını kaybedenlerin sayısının 10'un üstünde olduğu belirtiliyor. 30'u aşkın insanın yaralandığı belirtildi.

ölenlerin sayısının 18 olduğu ve 9'unun Türk olduğu haberleri geliyor.

tam net bilgi yok henüz....

Benim yorumum:
Allahü teala inş bunlara bunların yaptıklarına bir son verecektir buna tüm kalbimle inanıyorum Rabbim bir vesile olup belkide artık diğer kardeşlerimiz için iyi bir sonuç nasip edecektir inşaAllah .bazen şer görünendede bir hayır vardır.acımız büyük ben çok büyük üzüntü duydum bu olaydan ..Gerçekten kaldırılabilir birşey değil bu.Tek temennim güzel şeyler olsun o kardeşlerimiz artık tutsaklıktan kurtulsun

VuSLaT adlı üyeden alıntı :
ALLAH c.c razı olsun karakız,bende ilk duydum şok oldum.....
Nasıl bir insanlık bu ne zihniyet,Rabbime havale ediyorum o insanlıktan çıkmış
sefilleri......
İnsan,,, kadına ve çocuklara savunmasız insanlara el uzatmaz....

işte bu zihniyet biz Türklerde var......:bayrak:

Müslüman olmanın verdiği incelik, zerafet var Türk'lerde..İnsan hakları mahkemesi kurmuşlar .Sözde bir mahkeme.Asıl mahkeme insanın içinde olmalı.Bu yapılanları dünya görmüyor, görmek istemiyor. Bu sefil yaratıklar mutlaka bir gün hakettiklerini bulacaklardır.Allah'ın vaadi yerini bulacaktır şüphesiz.Bu yaptklarının hesabı sorulmaya başladığı zaman acaba ne yapacaklar.Silahsız savunmasız insanları katlettikleri gibi , yardım gemisine bile saldırıyorlar.Bu nasıl zihniyet ? demeyecem. Çünkü düşünce kabiliyetleri yok ....Zihniyetleri yok zihniyetsiz insanların. Allah (a.c.) sabırlıdır.O gün mutlaka gelecektir..Bir gün bunların hesabını verecekler.İlahi hükümden kaçamayacaklar............
ALLAH (a.c.) şehadet mertebesine eriştirsin inşallah.......

Üst Alt