İstemediğin Birini Uzaklaştırma Duası

romeo

Yeni Üyemiz
İnançlı biri olarak intihar gibi ahiretinizi mahvedecek ve gelip geçici dünya hayatı için sonsuz hayatınızı yoketmediğiniz için de şükredin bence. Bir hata neler getirecekti .

Bizler burda aileyiz. Muhabbet ettik sadece. Kardeşimizin derdi bizim derdimizdir ama yine de dert olmasın inşaallah.

Herşeyi bir kenara bırakıp yepyeni bir sayfa açın bugünden itibaren. Bundan sonra da konu ile ilgili gelişme olursa kesinlikle dinlemeyin ve ilgilenmeyin.

Son olarak ailemize katılıp bizlere de bir ders payı verdiğiniz için de biz teşekkür ederiz. Sık sık görmek isteriz burada :)
 

AyBuKe

Yönetici
size katılmıyorum kehribarsarısı.farklı pisikolojili insanların saçma sapan takıntıları yerli değil,
ve paylaşılması gereken yerde burası değil.insanların sıkıntısı olur elbette yardımcı olmuş arkadaşlar,
fakat bakıyorum ki ısrarla anlamayan kişi ve kişiler ısrarlı anlamamakta.o halde insanların ıyı niyetini suistimaldir bu.
 
D

Dertli

Guest
Benim peşimde istemediğim biri rahatsız edyo tam bir ruh hastası yardım edin Bna piskolojim bozuldu
 
K

Kayıtsız Üye

Guest
Merhaba arkadaslar. Allah razi olsun payladanlardan. Ben 2 kez kale haza firaku beyni ve beynek okudum 3 yil arayla. Is yerinde kurtulmak istediğim birileri vardi. Ama evliligim bosanmalara gitti. Hocaya kostum bu ayrilik duasi evde okudugun icin kendini ayirma etkisi yapmis dedi. Yoneticiden ricam en bastaki sayfada bu kismi cikarmaniz. Aman birkac kotuden kurtulmaya calisirken kimsenin evliligi bozulmasin.
 

hamza28k

Yeni Üyemiz
videoya tıklayınca açılıyor.

Bu dua ile ilgili olarak Hz Peygamber şöyle buyurmuştur : “Sizden herhangi biriniz, büyük bir hadise (olay) ile (elem-keder, dert-bela, düşman ile karşılaşma gibi) ‘Hasbünallâhü ve nîmel vekiyl’ duasını okuyunuz. Cenâb-ı Allah, düşmüş olduğunuz belâyı sizden uzaklaştırır.”

 
Üst Alt