İyi ki varsın Rasulehasret ailesi.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Bir gün tanıştık
aa25.gif

Kimimiz Google'dan.

Kimimiz Bir Arkadaşın Tavsiyesiyle Katıldık Rasulehasret Ailesine.

party.gif

Aslında Sabah Kalkmak Pek Kolay Olmamıştı.

Gecenin Geç Saatlerine Kadar Buralardaydık Çünkü.

1sm1.gif

22710459.gif

Bizi Sabah Kalkıp Bilgisayara Yönlendiren Sitemizin Bizdeki Yeri Nerdeydi Diye Düşündüğümüzde.

hareketlisevgiresimlerind9.gif

Kalbimizde ve Zihnimizde Olduğunu Bulmak Hiç De Zor Olmamıştı

2.gif

Zaman Kahvaltı Zamanıydı Aslında.

52016210.gif

afiyet Olsun

Biz Çayımızı Alıp Bilgisayarın Kenarında Birşeyler Atıştırırdık.

tee.gif

Önemli Olan Forumlardan Bir şey Kaçırmamaktı

27615684.gif

Bilgisayarımızı Daha Fazla mı Sever Olmuştuk Ne.?

Aslında İyice Düşündüğümüzde

Bebeklik Yıllarından Kalma Bir Rasulehasret Sevgimizin Olduğunu Söylüyordu Bilinçaltımız

32439660.gif

98866852.gif

Sitemizin Hep Aklımızda Olmasıydı.

Paylaşımları Yorumladık Beraberce

al69bz2.jpg

Bilgisayarımız her ne kadar bu duruma isyan etse de.

nb1%20(20).gif

Biz Sonuna Kadar Forumumuzda Hep Beraber Olmaya Çalışacagız.

party.gif

Ve Son Söz Olarak.

146375govdl92g3zuu0.gif

iyikivarsin4tkhd4.gif

RASULEHASRET AİLESİ

92940xfnfelr2leaw2.gif

oleyy

MURATS44

Özel Üye
Eyvallah adminim.Gerçekten çok güzel özetlemişsin.Her satırı doğru. Bu site için uğraşırken ,temelden çatıya hazırlarken yapılanları , verilen emekleri gerçekten de çok güzel özetlemişsin.
Sabahlara kadar yapılan çalışmalar, senin yaptıkların ,ihsan hocamın yaptıkları gerçekten de bunlar.Yeri geldi sabah kalktık ,,ilk işimiz siteyi kontrol etmek oldu.Acaba yapılanlar yerli yerinde mi? Sağlam çalışıyor mu? Yeri geldi masa başında bişeyler atıştırarak siteyi kurduk ve hazırladık.
İşin özü....BEN ,BU SİTEYİ VE İÇİNDEKİLERİ SEVİYORUM.bURASI BENİM AİLEM.eMEĞİ GEÇENLERDEN allah(a.c.) RAZI OLSUN İNŞALLAH......
clappingclappingclapping
:güll:güll:güll
:birinci:birinci:birinci

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
Eyvallah adminim.Gerçekten çok güzel özetlemişsin.Her satırı doğru. Bu site için uğraşırken ,temelden çatıya hazırlarken yapılanları , verilen emekleri gerçekten de çok güzel özetlemişsin.

Sabahlara kadar yapılan çalışmalar, senin yaptıkların ,ihsan hocamın yaptıkları gerçekten de bunlar.Yeri geldi sabah kalktık ,,ilk işimiz siteyi kontrol etmek oldu.Acaba yapılanlar yerli yerinde mi? Sağlam çalışıyor mu? Yeri geldi masa başında bişeyler atıştırarak siteyi kurduk ve hazırladık.
İşin özü....BEN ,BU SİTEYİ VE İÇİNDEKİLERİ SEVİYORUM.bURASI BENİM AİLEM.eMEĞİ GEÇENLERDEN allah(a.c.) RAZI OLSUN İNŞALLAH......
clappingclappingclapping
:güll:güll:güll

bizim katkılarımızı unuttunmu kardeş9hj:)

MURATS44

Özel Üye
Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Herkesten ALLAH razı olsun.Sen de dahil Ayyüzlüm.Site istatistiklerine bakınca emeğin ve katkıların zaten belli oluyor.Eline ,gönlüne sağlık... :)
Emeğin ve forum için yaptıkların inkar edilemez

Üst Alt