Leman Sam'ın yeni albümü "müfteri" piyasaya çıktı

MURATS44

Özel Üye
http://image.cdn.haber7.com/haber/haber7/cat/bg_381320090925091255731.jpg

Sen maddenin cıvık halisin!!!
Track 1: Bence saçlarını kes beyninin vitamininden yiyor!
Track2: Tamam Araplara para yedirme lakin yedirmediğinin üstüne koy kendine bir arama motoru al ve seyahat halindeyken at gözlüğünü çıkar çıkar ki iftira atakları geçiren bir hastaya nasıl müdahale edilir öğren.
Track 3: Öyle çiçekli basmaya kelebek olacak insancıl yorumlarını sadece mikrofon başındayken yapma adamlıkta,şerefli olmada sahne almadan gönüllü konser vermeye kalkma!
Track4: Hiç tanımadığın bir adama usulca sokulmayı bırak önce hiç tanımadığın birinin hakkına girmemeyi öğren!
Track 5 : Her sakallıyı IŞİD militanı her başörtülüyü ışid mücahidesi sanacaksan edepsizlik senin için yazılmış bir güftedir bestesinden şikayetçi olma!

Track 6: Müzik kulağın sağlam olabilir lakin çamuru detone sıçratma.
Track7: Çaptan fazla düşünce zemine kötü çakılıyorsun hasar tespitini beyin cerrahlarıyla paylaş cerahat olup Müslümanlara sıçrama!
Track 8: Arap turist görmek istemiyormuşsun anladık biz insanlığa turist bir şarkıcının ahkamına zaten yabancıyız senin yabancın olmayı şeref bilen bizlerle fazla yüz göz olma!
Track9: Sen güldürmeyen fıkra, hatırda kalmayan nakarat , musluk suyundansın işte alemlere adamım diye akmaya kalkma!
Bak şimdi! Ne sandın içinden sen geçen koca bir köşe yazısını sana harcayacağımı mı sandın? Sana dinozorlar terminalinde okunmak üzere birkaç şarkı sözü yazdım bu iyiliğimi de unutma..
Müzik markette yumurta diye satılacak olanın sözü beni incitmez. Manik marketlerde satılana da talip değilim. Dürüstlükten vicdandan mahrum olanın mağduru olmam! Müfteriliğin müşterisi sensin ve ahlaksız iftiralar da sayenizde stokta tükendi.
Bilmem inanır mısın ilahi mahkemenin yolları adliye koridorlarından büyüktür. Bir süs bitkisine ne söylenebilir ki Müfteriliğinin toprağı bol olsun ..
Amin.

Esra Elönü - Haber 7

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
BEN bişe anlamadım bundan,resimdeki bayanın pragramlarını izlerim biraz tuhaf sunucu ama idare eder...
deeeeeeeeeeeee yazan ne demek istemiş leman sama mı sözleri haaa

MURATS44

Özel Üye
Leman sam ateist kendini beğenmiş sözde çağdaş ama geri kafalıların en güncel örneklerinden. Bu köşe yazarı , sivri cümleleriyle düşündüğünü söyleyen ve bazılarının sinirini zıplatan cinsten ama çok iyi ediyor. Bu leman sama ikinci sözleri.

Üst Alt