mahzungaripin evinde yemekteyiz.....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
İhsan bu nasıl misafir ağırlamak,,,,,:devilçorbalar biteli saatler oldu mutfaktan çıkamıyorsun....Bakam sen mutfakta ne yapıyorsun.......haha.Hay ALLAH arkadaşlar ihsan leptopu almış mutfakta nette geziyor.......hahaİhsannnnnnnn hadi ara sıcaklar nerde, bekliyoruz çok acıkdık çok.....agresivvefd

mahzungarip

Yönetici
Buyrun efem arasıcak olarak doğuya has ve özel olan bir yemeği sunuyorum sizlere.KELEDOŞ:)
1063181pv0.jpg

Vuslat bu suda senin için buyurıslık

glasses-water.jpg

Ana yemeğimiz kuzu çevirme:birinci

kuzucevirme2.jpg

Murat abimiz vejateryan olduğu için salataya talim:)
Boston-Salata.jpg

salata.jpg

domatese_doldurulmus_salata.jpg

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Keledoşu BEĞENMEDİM,İsminide beğenmedim,,,,:sinirlikuzu çevirme çok güzel,,,,clapping
murat salata ikimizin olsun sadece.....clappingbize ancak yeter.....ZATEN BEN hep su içdim aç kaldım.....ağlaa

Yemeklerin servisini beğenmedim.....dirol

mahzungarip

Yönetici
Keledoşu BEĞENMEDİM,İsminide beğenmedim,,,,:sinirlikuzu çevirme çok güzel,,,,clapping
murat salata ikimizin olsun sadece.....clappingbize ancak yeter.....ZATEN BEN hep su içdim aç kaldım.....ağlaa

Yemeklerin servisini beğenmedim.....dirol
ne demek servisi beğenmedim yavf :asabi1.. kuzu çevirme yapmışım onca zahmet.. kaç kere çevirdim biliyormusun:duvara

MURATS44

Özel Üye
salatada nohutun ne işi var..oldu olacak üzerine az da fasulyeyle mercimek falan atsaydın.. kalanı yeriz heralde.. ayrıca keledoş ne ? ilk defa duydum..ayrıca daha gelmeden ısrarla söyledim etli yemek varsa bittin diye.:asabi...... koskoca murat gelmiş..bi salataylamı idare edecen.....neyse vuslat adminim..buyur beraber yiyelim....
Biz yemek bekleyelim ,arkadaş mutfakta msn çorbası yapsın... ben az ekmek labilir miyim? ekmek arası tatlı yiyem bari...3..
Ayrıca , ben vejeteryan değilim...ateeeş

mahzungarip

Yönetici
şunun şurasında misafirsiniz sesimi çıkarmıyorum ya neyse artık bee beğenmezseniz yemeyin arkadaş.keyfiniz bilir :) aç insan taşı kemirir taşıııı ıslık buyrun ekmekle karnınızı doyurup gidinm08şaka şaka gitmeyin daha karpuz kesicez :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
bak sen kibarca kovuyor bizi,,,,beeZaten servisin güzel değildi,mutfaktan çıkmadın....bee
evinde dağınık,ve hijyen değildi,,,,haaaMutfağıda kitledin görmeyek......karpuzu bekleyek,,,,,
bari.....mmm.

Murat adminde salatayla doydu.......5..yani bişey yiyemedik.......Puanları kaybedecen bu gidişle..... .i.i

mahzungarip

Yönetici
Ben zaten puan derdinde değilimbee karnınız doyduysa mesele yok9hjbuyrun karpuz yeyin bari...ooo saatte geç olmuş yavff.haaa

resim2og2.jpg

Üst Alt