mahzungaripin evinde yemekteyiz.....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Esselamualeykum ihsan hocam,,,,Bu günden itibaren senin evinde yemekteyiz.....mmj

Bir saattir kapıda bekliyoruz soğukda,,,,,neden kapıyı açmıyorsun ihsan.....9hj9hj9hj

Türkiyem

Aktif Üyemiz
Haydin bakalam.abdest almaya gederken mutfaktaki fareleri gören mahzungarip kardeşim.gerçekten donduk kapıda.bakalım yemek hazırmı.hazır değilse yandın:)

MURATS44

Özel Üye
.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i
Zilllllllllllllllllllllll....zil...zilllll.............
Yaaa kapıyı açınsana...duymuyormusunuz sabahtan beri kapıyı çalıyoruz..Valla ihsan hocam , sen bittin....gerçekten sonun geldi .i.i.i.i İnşALLAH yemekler güzel olmuştur.Bulacağım tek kusurda seni Türkiyeye reklam ederim..72 milyonun önünde mahvederim ..zaten acıktım..geçen sever de doymadık... Bu sefer yemekler güzel olur inşALLAH...... Yoksa sen dünyanı değiş..Şimdiden söyleyemde....
Demedi deme ibrahim........i.iyoksaa.....şçş

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Arka bahçede tavuk kovalıyordur......Bize pişircek ya......i.i
İHSAN NERDESİN YAF AÇ KAPIYI DONDUK,,,,9hj

Kesin evi temizliyor,,,,Murat adminim arabanı çalıştırda, içinde bekleyelim...mmm.DONDUK kapıda......9hjsen bir gel ihsan çekeceğin varrrrrrrrr....haaa

MURATS44

Özel Üye
kesin saklanıyor.ğerdesin arkasından bize bakıyor.. evde yok havası vermeye çalışıyor daaaa. açana kadar beklerik..... Araba hazır.. girin de üşümeyin....elbet açacak kapıyı.. ben gelmeden söyledim.tavuk sevmem diye..ona göre.....9hj9hj9hj

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
kimbilir nereye kayboldu bizi görünce eee nede olsa daha depresyondan yeni çıkmaya başladı dogaldır vuslatım vuslatın mutfagında fare görmüşya kimbilir kendi mutfagından neler çıkacak
ya bakalım yemek yaptımıda güzel bekliyosun be kardeşim yemek bulursan ona şükret
images

kapıda bekleyen canlar üşümeyin çaylar benden ihsan bu ne yapacagı belli olmaz beklerken çay bairim içek HAHHAHA

mahzungarip

Yönetici
Aleyküm selam efendim hoşgeldiniz kusura bakmayın az beklettim sizi :) bekar evi işte nolucak, ortalık dağınıktı düzenleyem sonra açam kapıyı dedimde:) Haber vereydiniz sarı kırmızı halı sereydim önünüze yavf ;)

siz şöyle koridorda ilerleyin ilerideke kapıya doğru gidin salonda oturun efem :)
koridor480x640.jpg

efendim buyrun burası salonumuz :)

buyuk%20salon_01_a.jpg

HOŞGELDİNİZ kıymetli dostlarım.siz şimdi üşümüşsünüzdür şöyle sıcak bi şay ikram edem size..şekerde tutam :)
aylar.jpg

60905251_3ee78f1f98.jpg

siz rahatınıza bakın ben mutfağa geçiyorum.komşunun tavuğunu çarpmıştım onu bi yokedemm08

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
Aleyküm selam efendim hoşgeldiniz kusura bakmayın az beklettim sizi :) bekar evi işte nolucak, ortalık dağınıktı düzenleyem sonra açam kapıyı dedimde:) Haber vereydiniz sarı kırmızı halı sereydim önünüze yavf ;)

siz şöyle koridorda ilerleyin ilerideke kapıya doğru gidin salonda oturun efem :)
koridor480x640.jpg

efendim buyrun burası salonumuz :)

buyuk%20salon_01_a.jpg

HOŞGELDİNİZ kıymetli dostlarım.siz şimdi üşümüşsünüzdür şöyle sıcak bi şay ikram edem size..şekerde tutam :)
aylar.jpg

60905251_3ee78f1f98.jpg

siz rahatınıza bakın ben mutfağa geçiyorum.komşunun tavuğunu çarpmıştım onu bi yokedemm08
hoşbuldukta azmış lafa bak kaç saaat oldu kapıdayık
:sinirli marifet başkasının evine kusur bulmak degil kendine bakmaktır bekar eviymiş ne bekarlar gördük biz sanki evinde bir kadın varmış gibim temizhıh.
yaf bu hava o koridorda yürürken ayaklarımız buz tutar ondan sonra al sana zatüreHAHHAHAo çaylar hele hiç içilmez buz gibim olmuşturnea
bizi şekerle gandırak aklı sıra hani çukulatamız nide eh kolonyadayok hani tavugu çarpmışmış ben dediydim zati yemek bulursanız şükredin deye.i.i

Üst Alt