Melih Gökçek: "Büyük suikastler yapacaklar!"

Adilbey

Aktif Üyemiz
Melih Gökçek: "Büyük suikastler yapacaklar!"
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçe, katıldığı bir TV yayınında çarpıcı iddialarda bulundu.

melih-gokcek-1303100-465x309.jpg

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Basın Kulisi programına katılan Melih Gökçek, Gezi Parkı olaylarını değerlendirdi, dış güçlerin Türkiye'yi karıştırmak için tehlikeli senaryolar üretebileceğini ileri sürdü. Türkiye üzerinde büyük bir oyun oynandığını ileri süren Gökçek, şu iddialarda bulundu:

''SES GETİRECEK SUİKAST YAPABİLİRLER"
Bu aşamayı başaramayınca bu güçlerin uyguladığı metod, suikastlar yapmak. Tercih sırasını nasıl yaparlar onu bilemiyorum. Ama onlar için birinci tercih onlar için devletin üst kademesinden olabilir… Ses getirebilecek birisi olmalı. Bu Melih Gökçek de olabilir. Bu isimlerden bir tanesine suikast yaparak ortalığı birbirine katmak, ortalığı kan gölüne çevirmek. Veya iki tane işadamını öldürecekler, ya da Gezi eylemlerinde adı sivrilen birilerini öldürecekler. Bir suikast zinciri başlatacaklar. İnsanları birbirine kırdırmak için.

"BENİ VURURLARSA KİMSE SOKAĞA DÖKÜLMESİN"
Beni de vurabilirler. Beni vurdukları için kimseye sokağa dökülmesin.Bu dış güçlerin ve ajanların işidir. Türkiye'nin bekasını bozup, bizi birbirimize düşürmeye çalışan, alçakların işidir.

"ALEVİ-SÜNNİ ÇATIŞMASI ÇIKARABİLİRLER"

Türkiye'de şu anda PKK ve Türk-Kürt meselesi ortadan kalkıyor. Türkiye'de iç çatışma çıkarabilecek tek bir ihtimal var. O da Alevi-Sünni çatışması…Ve bunu körükleyecekler. Alevi ve Sünni et-kemik gibidir. Alevi-Sünni ayrımı yapan vatan hainidir. Bütün mesele Alevi-Sünni'yi birbirine düşürmektir.''

Üst Alt