Merhaba!....

sevdeanne

Yeni Üyemiz
oy oy canım bacım gelmiş hoşgelmişsin m10demekki tüm eski dostlar toplanıyor burda
bir ahmetle sedat eksik burda onlarda gelse ne iyi olur
hoşgeldin bacım üyeliğin hayırlı olsun:güll

nefsimutmainne

Aktif Üyemiz
Ve Aleyküm Selâm ve Rahmetullahi ve Berekatühü ve Mağfiratühü ..

Ben bu Selâmı biyerden hatırlıyorum :D Kardeşim hoşgeldin .. Sanki senle çok iyi anlaşcaz gibi geldi .. Selâmlarda aynı :D ALLAH'ın izniyle hoşgelmişsin, sefa getirmişsin .. Hayırlı paylaşımlarda bulunman dileğiyle ..
amin...inşaallah...neden anlaşamayalım kardeşim hepimiz din kardeşi değilmiyiz...mazur görün çıkaramadım...a.r.o

nefsimutmainne

Aktif Üyemiz
oy oy canım bacım gelmiş hoşgelmişsin m10demekki tüm eski dostlar toplanıyor burda
bir ahmetle sedat eksik burda onlarda gelse ne iyi olur
hoşgeldin bacım üyeliğin hayırlı olsun:güll
oy oy balam hoşbulduk canım ablam şükür kavuşturana...inşaallah gelirler hayırlısı olsun...amin...inşaallah hayırlı olur canım ablacım...hediyeni hiç unutmadım...:güllkalppa.r.o

nefsimutmainne

Aktif Üyemiz
we aleykümüsselam abla hoşgeldin:)üyeliğin hayırlı ve daim olur inşallah...senide burda görmek çok hoş:)serpil ne iyi etmişte vesile olmuş gelmene Allah cc. kendisinden ve sizlerden razı olsun inş.tekrar h.g
hoşbulduk kardeşima.r.oamin inşaallah hayırlısı olsun be kardeşim..amin inşaallah...bu arada site göze çok hoş görünüyor renklerde en sevdiğim renkler teşekkürederim sanki ablan için hazırlanmış gibi...:birinci;)

Üst Alt