MHP'li Başkan Erdoğan için istifa etti

Ömer-28

Aktif Üyemiz
MHP'li Başkan Erdoğan için istifa etti
Muş'un Düzkışla beldesi Belediye Başkanı Göksel Kavçan, partisinden istifa etti. Kavçan; CHP'yle aynı karede görünmekten utanıyorum dedi.
mhpde_bir_istifa_daha_1407182542_76.jpg

Göksel Kavçan, cumhurbaşkanı seçimlerinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceğini açıkladı.

MHP'NİN KARARINI DOĞRU BULMUYORUM
Kavçan; ''Cumhuriyet tarihinde ilk defa Milliyetçi Hareket Partisi'nin, marjinal sol grupların desteklediği bir adaya destek verdiğini bildirerek, şunları kaydetti: "Partimin almış olduğu bu kararı doğru bulmadığımı ifade etmek istiyorum.
CHP'YLE AYNI KAREDE OLMAKTAN UTANÇ DUYUYORUM
''80 yıl mukaddesatımıza, tüm milli, manevi değerlerimize yabancı olan, mabetlerimizi ahıra çeviren, Kur'an kurslarını kapatan CHP zihniyetiyle aynı karede görünmekten utanç duyduğumuzu hatırlatmak istiyorum'' dedi.
HALK ERDOĞAN DİYOR
Kavçan: ''Yaptığımız istişareler neticesinde halkımızın Milliyetçi Hareket Partisi'nin desteklediği çatı adayı değil, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklediklerini gördüm.
Ben de seçmenimin tercihi doğrultusunda çatı adayı değil, halkın adayı Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklediğim için Milliyetçi Hareket Partisi'nden istifa ediyorum." Kavçan, istifasının ardından ilerleyen günlerde AK Parti saflarına katılacağını belirtti.

aklın yolu birdir sayın başkan. En güzel hareketi yapmışsınız. chp ve mhp birilerinin idaresiyle yönetilen parti . Bugüne kadar birbirlerine hakaret edenler , birden bire çok iyi anlaşmaya başladılar. Heralde birileri öyle istedi :)

Üst Alt