Şevket OKYAY(Resimli) Mubarek ay Ramazan

MURATS44

Özel Üye
mubarek_ay_ramazan_rasulehasret_com_sevket_okyay.jpg

©Murat's44

Son düzenleme:

Okyay

ÖZEL ÜYE
Mübarek elini benden önce tuttun.
Konuyu Resimli bölüme açmaya hazırlanıyordum.
Çok belirgin bir resimleme. Sevdim doğrusu.
Tekrar ellerine sağlık. Teşekmkürlern.

mubarek-ay-ramazan-rasulehasret-com-sevket-okyay.jpg

©Rasulehasret.com

Moderatör tarafında düzenlendi:

MURATS44

Özel Üye
Mübarek elini benden önce tuttun.
Konuyu Resimli bölüme açmaya hazırlanıyordum.
Çok belirgin bir resimleme. Sevdim doğrusu.
Tekrar ellerine sağlık. Teşekmkürlern.

Ben teşekkür ederim üstad. İsterseniz siz açın ben bu konuyu kaldırayım. Sizin adınızla görmekten daha mutlu olurum. Siz açın lütfen . :)

Okyay

ÖZEL ÜYE
Ben teşekkür ederim üstad. İsterseniz siz açın ben bu konuyu kaldırayım. Sizin adınızla görmekten daha mutlu olurum. Siz açın lütfen . :)

Mübarek! Ben, konunun resimli bölüme konulmağa layık olduğunu vurgulamak istedim. Lütfen yanlış anlama! Zaten benim resimsiz bölümde,şiirimin
altında resmlediğin hali var. Başlığı benim açmam hususu sizin fikrinizdi mmalum. Ak demişin, beyaz demişin, ayni kapıya çıkar.

MURATS44

Özel Üye
Mübarek! Ben, konunun resimli bölüme konulmağa layık olduğunu vurgulamak istedim. Lütfen yanlış anlama! Zaten benim resimsiz bölümde,şiirimin altında resimlediğin hali var. Başlığı benim açmam hususu sizin fikrinizdi malum. Ak demişin, beyaz demişin, ayni kapıya çıkar.

Üstadım , ilk konuyu açtığınızda sonradan resimli hallerini ekleyince unuttuğunuzu düşünerek beç açtım. Özellikle de üzerine isim yazmadım. Benim için konu içeriği daha önemli. Ak veya veyaz ikisi de aynı ama konuyu benim yerime sizin isminizle görmek beni daha mutlu eder. Yorumlar eklenmeden değişelim isterseniz. Eminim daha güzel olacak. Yada benim yorumdan sizin yorumunuza kaydırayım. Ben not yazmış olayım üstte.Hemen altında da sizin adınızla yani şu anki yorumpenceresine resimleri alalım. :) Ne dersiniz?

Okyay

ÖZEL ÜYE
Üstadım , ilk konuyu açtığınızda sonradan resimli hallerini ekleyince unuttuğunuzu düşünerek beç açtım. Özellikle de üzerine isim yazmadım. Benim için konu içeriği daha önemli. Ak veya veyaz ikisi de aynı ama konuyu benim yerime sizin isminizle görmek beni daha mutlu eder. Yorumlar eklenmeden değişelim isterseniz. Eminim daha güzel olacak. Yada benim yorumdan sizin yorumunuza kaydırayım. Ben not yazmış olayım üstte.Hemen altında da sizin adınızla yani şu anki yorumpenceresine resimleri alalım. :) Ne dersiniz?

Mübarek sakin ol!
İy niyet ve sağ duyumuz, yerinde ve üstündür.

romeo

Yeni Üyemiz
Ne güzel anlatmışsınız Ramazan'ı. Şehr'i Ramazan. Rahmet ayı , bereket ayı. Her satırı ayrı güzel. Çok güzel ve çok dolu bir şiir okudum. Sayenizde. Allah cc razı olsun inşaallah. O güzel yüreğinize , emeğinize sağlık. Şiirleriniz birbirinden güzel doyumsuz hisler bırakıyor okuyanlarda. Sonsuz saygı ve Teşekkürler. Sağolun Şevket Hocam.

Adilbey

Aktif Üyemiz
Ramazan-ı Şerifin kısa hikayesi. Güzellikleri ve bizlere kazandırdıkları. Aslında gerçekten rahmet ayı, bereket ayı. Kıymetini bilelim inşaallah.
Mükemmel ötesi bir konu okudum. Ne güzel resimlemişsiniz ramazanı. Sözler başlı başına bir sanat. Resim yapmak için ille de kalem defter gerekmiyor. Harflerle de resim yapılırmış demekki :)

Allah cc razı olsun değerli Şevket Okyay Hocam.

Emeğinize sağlık adminim. On puanlık bir konu. Sonsuz teşekkürler.

Okyay

ÖZEL ÜYE
Ne güzel anlatmışsınız Ramazan'ı. Şehr'i Ramazan. Rahmet ayı , bereket ayı. Her satırı ayrı güzel. Çok güzel ve çok dolu bir şiir okudum. Sayenizde. Allah cc razı olsun inşaallah. O güzel yüreğinize , emeğinize sağlık. Şiirleriniz birbirinden güzel doyumsuz hisler bırakıyor okuyanlarda. Sonsuz saygı ve Teşekkürler. Sağolun Şevket Hocam.

Değerli kardeşim ilginize ve beğenmenize sevindiğimi
itiraf etmeliyim.Konu Başlığı Murnat Bey'in elbet size
o da cevap verecektir. Benden söz ettiğiniz için bir kaç
kelime ile duygularımı yansıtmak estedim.
Gönlünüzün ve kalbinizin güzelliğinitemaşaa ettim.
Allahü Teala razı olsun.

Üst Alt