Muhtazaf Üstadımız

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
:güllEsselamu aleyküm değerli can'lar,,,,
ailemizin değerli üyelerinden Muhtazaf Üstadımız gerek makaleleleri ,gerek şiirleri gerekse düşünce yapısı ve kişiliği ile ailemizin buluşma noktasında yoluna şimdilik moderatör olarak devam edecektir. Kendisine yazılarında, makale ve şiirlerinde başarılar diliyor bu yazıların devamını bekliyoruz. Yazdığınız her harf için ALLAH cc sizden razı olsun inşaallah. Sizin gibi değerli bir insanı ailemizde görmekten çok mutluyuz. Değerli üstadımız Şevket hocamıza da ayrıca teşekkür ediyorum. İyiki varsınız canlar,,,, glü

ஜ๘๑۩۞SERBEST KÜRSÜ۞۩๑๘ஜ - www.RasuleHasret.comhttp://www.rasulehasret.com/serbest-kursu/

Bölümüzün yetkilisi olarak tekrar başarılar diliyorum. Hayırlı olsun inşaallah,,,,

MURATS44

Özel Üye
Muhtazaf Üstadımızla , Şevket Hocamızı tanımak bizler için gerçekten bir onur kaynağı. Şevket Hocamla e-posta ile mesajlaşıyoruz ama Muhtazaf üstadımızı şahsen tanıma imkanı henüz bulamadık. Yazılarına ve şiirlerine bakınca düşünce yapısıyla beraber kişiliğini anlamak zor olmasa gerek. İki değerli insan, iki değerli kitap. Allah her iki cihanda da sizlerden razı olsun inşaallah. Sizi sitemizde yetkili olarak görmek ayrı bir heyecan oldu. Teşekkür ederim Vuslat adminim. Çok doğru olmuş. Hayırlı olsun....

MURATS44

Özel Üye
b-424346-hay%C3%84%C2%B1rl%C3%84%C2%B1_olsun.gif

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Teşekkürler adminim. Bu vesileyle tekrar başarılar dileyerek böyle güzel eserleri okumaktan mutlu olduğumu belirtmek isterim,,,

Okyay

ÖZEL ÜYE
"Muhtazaf" dostum tebrik ve teşekkürlerimi sunar başarılar dilerim.
Kısa zamanda sağladığınız güven ve dostluktan ötürü mutluyum.
Tabii sizin şahsınızda, Rasule Hasret yönetimine hassaten teşekkür ve takdirlerimi ifade ediyor kendilerini kutluyorum.
Hayırlı ve iman güzeliği etrafında filizlenip boy gösterecek
değerli eserlerinizin devamını düşlüyor,
Rabbimizin rızasına mazhar olmayı hedefleyen iyilik, güzelik ve
dostluk güllerinizi koklamayı İnşaallah tahayyül ediyorum.
Yeni görevinizde tekrar başarılar dileklerimle.

wedd012.jpg

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Muhtazaf Ustadım, ben en sona kalmışım mödaratür tebriki için.Değerli Adminlermi ve Can Ustadım Okyay değerli yorumları ile ne güzel söylemişler.. bana söyleyecek birşey bırakmamışlar...Muhtazaf kardeşim.... hala senin gibi güzel insanlar olduğunu bilmek ve bu güzel insanların sayende bu sitede toplanabildiğini görmek inan çok mutluluk verici... çok sağol...Hayırlı olsun ...

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Önce Selamların en güzeli olan ALLAH'ın Selamı Rahmeti Bereketi Hidayeti Magfireti Ebedi Ve Daime üzerinize olsun. O' nun resulüne ehlibeytine ashabına salat ve selam olsun. ALLAH sizlerden ve sizin gibi Ümmetin birliğinden beraberliğinden yana olan İslam kardeşliğini ön planda tutan bütün kardeşlerimizden razı olsun. Beni şaşırttınız. Ben bu kadarını beklemiyordum. Benim kim olduğumu soruyorsanız çünkü çok zaman olmadı. Benim kendi sitem var oradan öğrenebilirsiniz. Ben kısaca anlatayım. 1958 yılında karaman merkezde doğdum. İlkokulu Türkiyede bitirdikten sonra babam bütün aileyi Almanyaya götürdü. orada orta dereceli okulu bitirdikten sonra Makina ustası oldum. 1976 da evlendim. Küçükten şiir ve yazı yazma Kitap okuma ilgi alanımdı. Bu süreç 3 Çocuğumun Türkiyede trafik kazasında vefat etmesi ile duraklama devrine girdi. Ama sadece RAB'bime güvenerek bu safhayı atlattım. Şiire öncelik verdim ama bir kardeşin ricası ile Almanyada ayda bir çıkan Türk gazetesinde Makalelerimi yazmaya başladım. Bu arada birçok sitede bilgilendirme ve islami paylaşımlar yaptım ve devam ediyorum. Benim düşüncem insana faydalı olabilmek. Tabii ilk hedefim ALLAH'ın c.c. rızasını kazanmak. Resulüne ümmet olabilmek. Şimdi rahatsızlık nedeni ile biraz dinlenip ondan sonra paylaşımlarımı yapıyorum. Tekrar ALLAH sizlerden razı olsun. Sizleri ALLAH'a emanet ediyorum. Selam ve dua ile. Kendi site adresim. Hasret Gülleri.

romeo

Yeni Üyemiz
Bu sitede gerçekten değişik bir ortam görüyorum ben. Sadece site amacı olmadan bir kardeşlik bağı kurulmuş.Dostluk bağıyla da pekiştirilmiş. Ben her fırsat bulduğumda konuları okumak ve bilgilenmek için bazen dışardan bazende üyelikle giriş yapıyorum. Bu konuyu görünce üye grişi yaptım. Moderatörlüğünüz hayırlı olsun.Sitenizin linkini gördüm.Birazdan ona da bakacağım inşaallah. Allah yar ve yardımcınız olsun inşaallah. Bu güzel ortam sonsuza kadar hiç bozulmadan sürüp gitsin.Amin.

Adilbey

Aktif Üyemiz
Hasret Gülleri sitesinden alıntı :
Sitemize hoşgeldiniz canlar!

9b44acfe7355e379ffff80ccfffffff0.gif

ALLAH’ın selamı rahmeti bereketi hidayeti magfireti üzerinize ve üzerimize ebedi ve daima olsun. Salat ve selam O’ nun resulune ehline, ashabına, müminlere ve hidayet üzere olanlara olsun. Sitemizde bir çok konuları sizlerle paylaşmaktayım. Sizlerin ziyaretleri bizlere onur verir. Gözlemlerinizi duygularınızı ziyaret defterinde paylaşabilirseniz seviniriz. Şimdilik tekrar ziyaretiniz için teşekkür ederim. Zamanınızı ayırdığınız için ALLAH razı olsun.

412e7def685f0d60ffff80deffffffef.jpg

Sizlerle bilgi paylaşımında bulunmak için, Karaman ili hakkında , Karaman,ın eski ihtiyar delikanlılarının tanıdığı lakabı Hacarap olan babam,dan gerçek hikayeler, kendi şiirlerim, hatıralarım, makalelerim, biraz tebessüm ve Karaman'dan resimler bulacaksınız. Sizlerin Olumlu veya olumsuz tepkilerinizi ziyaretçi defterine yazarsanız sevinirim. Şimdiden sizlere teşekkürlerimi bir borç bilerek teşekkür ederim. ALLAH'a emanet olun efendim. Selam ve dua ile.

705fc610b0349d16ffff80a9fffffff1.gif

Güneş gibi sıcak insanlara değer veren, burun kıvıran değil saygı duyan.
Sanki toprağa girmeyecek gibi değil her fani gibi olduğumuzu kabul eden ve sevmesini ve sevilmesini bilen saygın affedici özellikler mayamız olsun. İnşaALLAH.

M.S.A.

Sitenizin giriş sayfasından bir bölüm. Aynı duygularla da siz ailemize hoşgeldiniz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Hakk yolunda olan bütün çalışmalarınızı sitemizde görmek ve kardeş sitemizde görmekten mutlu oluruz.

Üst Alt