Murat Adminime ..Komik Karikatürler

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
muratın cuğarasıda elinde haaahaaa

harika olmuş emeklerine sağlık adminim,,,murat admin bayağı bitkin görünüyor haaa

MURATS44

Özel Üye
haaa haaa haaa haaa
çok yoğunmuşum . Allah ac iyiliğinizi versin inşaallah. Kahkahalarla gülüyorum adminim. Karikatürdeki halimemi gülsem yoksa kafama gelen taşa , gülsem mi ağlasam mı? haaa Çok ince ve derin nokta yakalamışsınız. Geçen günde benim aklımdaydı. Konuyu güncelleyip sonlandıralım diyordum ama çok yoğunmuşum o yüden unuttum haaa haaa haaa

Allah ac razı olsun adminim. Hiç beklemediğim bu daş tam hedefine oturdu . 12 den vurdunuz :F
Madem öyle güncelleyin lütfen. Anket açıp sonucu belirleyelim. Sözümüz hala geçerli.

yazarken bile gülüyorum :D harikasınız siz yaa. Bayıldım bu konuya. haaa haaa haaa

MURATS44

Özel Üye
Tahkar adminim, anketi açarak yarışma sonucunu belirlemek için sizi bekliyoruz. Konu açıp oylamayı başlatırsanız sonuçlandırıp , yeni yarışmamıza başlayalım inşaallah.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Muratı ben tanıdım tanıyalı hep yoğun, 8 yıldır işleri bitmiyor adı yoğun murat haaa

MURATS44

Özel Üye
:) Tahkar adminimize bir defa yakalandık. Aslında herkes unutttu kurtuldu demiştim ama unutulmamış :D Bari özel mesaj yazaydınız Tahkar adminim. Aramızda çözerdik bi şekilde :F

Muhtazaf 'tan alıntı :
Durum vahim Murat kardeş yoğunum diyerek kurtulamazsın:D

Doğru dediniz üstadım. Ne kadar yan çizsekte dönüş yook artık.

VuSLaT 'tan alıntı:
Muratı ben tanıdım tanıyalı hep yoğun, 8 yıldır işleri bitmiyor adı yoğun murat haaa

Yoğun murat heeee haaa haaa haaa

Şaka bir yana gerçekten güncellenmesi gereken bir konuydu. Madem söz verdik , madem başladık bitirmemiz gerekiyor. Tahkar adminim artık sıra sizde. Madem hatırlattınız :D konuyu güncelleyip anketi açıp resimleri seçmek size düşüyor :)

Anket konusunu açıp başlayalaım. Size zahmet veriyoruz ama en çabuk ve en hızlı şekilde yarışmamızı sonlandırıp bir sonraki yarışmamıza başlayalım. :) sizi bekliyoruz rasulehasret ailesi olarak. :)

Üst Alt