Sevket OKYAY Murat

Okyay

ÖZEL ÜYE
image.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Allah c.c razı olsun hocam,,,,,ellerine sağlık....Mükemmel olmuş....
İlk deneme böyle ise ustalığını düşünemiyorum.....Emeğine yüreğine sağlık,,,,

Okyay

ÖZEL ÜYE
Allah c.c razı olsun hocam,,,,,ellerine sağlık....Mükemmel olmuş....

İlk deneme böyle ise ustalığını düşünemiyorum.....Emeğine yüreğine sağlık,,,,

Çokm teşekkür ederim.
Başarı görüyorsanız ne mutlu bana.
İlk defa başlangıç olması galiba dikkat çeken.
Altına Murat ilavesi yaptım oldu mu?

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Gerçekten mükemmel olmuş,,,murat admine yakışır dizeler.....
Çok teşekkür ederim değerli üstadım.....:menekşe

MURATS44

Özel Üye
Şu an bu satırlara muhatap olmanın mutluluğunu yaşıyorum.Böyle bir armağanı hakedebiliyorsam ne mutlu bana.Çok çok teşekkür ederim.ALLAH ac raâzı olsun Şevket Hocam.Sevindirdiniz beni.ALLAH'ta her iki cihanda sizi sevindirsin inşallah..glüglüglü

İlk denemenizde bu resmi yapabilmek gerçekten müthiş birşey.Şunu açıkça itiraf edeyim ki benim ilk point denemem bile bu kadar güzel olmamıştı.İlk denemeye göre benden çok çok başarılısınız Tebrik ediyorum sizi...

muratt.jpg

Birkaç küçük ipucunu resim üzerinde uygulamalı yaptım.Dikkat etmeniz gereken son konu çalışmanızı ...

Farklı kaydet bölümünden

JPEG(*.JPG;*JPEG;*JPE:*JFIF) olarak işaretleyip kaydedebilirsiniz.Bu resim üzerinde noktacıkların oluşmasını engeller.Resmin kalitesini düşürmemiş oluruz..

Bunun haricinde ilk çalışmanın mükemmel denecek kadar güzel ve başarılı.Tekrar tebrik ediyorum azminiz ve başarınız için.Sizden rica etsem Şevket Hocam aynı resmi bu şekilde tekrar yapabilir misiniz?
Ben eminim ki çok daha güzel bir çalışma olacak.Arzu ederseniz başka bir resim üzerine de olabilir.Sabırsızlıkla bekliyorum yeni çalışmanızı.

Son düzenleme:

Okyay

ÖZEL ÜYE
Saygı değer evlatlar,
her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
İlk okulun birkinci sınıfında, birinci kaneyi
öğretmenler genellikle hep Pekiyi ile
dolduruveriyorlar çocuklara.
Yavrucaklar sevinten hoplaya hoplaya
geliyorlar aielesine.
İşte öyle bişey.
Sağ olun.
Fakat daha hayli mesafe olduğunu hissediyorum,

Adilbey

Aktif Üyemiz
Konu gerçekten çok güzel.Ben yerinizde olsam ,Madem ki başladım bu işi öğrenirim--- derdim. zaten Point çok ta zor değil.Bunu birkaç denemeden hemen sonra farkedeceksiniz.İlk resimle kıyas yapınca arkadaşlara hak vermemek mümkün değil.Tek eksik var o da beyaz zemin.Oda çok güzel anlatılmış.Murat adminimin dediği gibi bende merak ettim.Bekliyoruz çalışmanızı.En uzun yollar bile,İlk adımla başlarmış......

ceylannur

Yeni Üyemiz
Konu gerçekten çok güzel.Ben yerinizde olsam ,Madem ki başladım bu işi öğrenirim--- derdim. zaten Point çok ta zor değil.Bunu birkaç denemeden hemen sonra farkedeceksiniz.İlk resimle kıyas yapınca arkadaşlara hak vermemek mümkün değil.Tek eksik var o da beyaz zemin.Oda çok güzel anlatılmış.Murat adminimin dediği gibi bende merak ettim.Bekliyoruz çalışmanızı.En uzun yollar bile,İlk adımla başlarmış......
sag olunnnnnnnn

Okyay

ÖZEL ÜYE

"Adilbey" krdşm. Samimi dileklerinize tşekkür ediyorum.
Güzel gidiyordu da. Harf boyutu ve yazı karekterlerini iki defa buldumdu.
bi daha çıkaramadım. Yazılarımın altında oluşan çizgiyi bile kaldıramıyorum.
o pencereyi bi açabilsem. Murat Adminimiz sağ olsun gayret ediyor benden fazla
lakin işin başındayım işte. Sağ olun.

Üst Alt