Ne günah işledim,ihsanı bilmedim, nasıl inledim!

MustafaCİLASUN

Özel Üye
[FONT=Palatino Linotype, serif]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Demek ki sözün bittiği yerdi
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kalbi lekeler nasıl ihya edilirdi, vurgun yemek ne acı bir kederdi
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ahu figan bu mu demekti, acziyet içinde bulunmak,nasıl bir tercihti, çok incitti
[FONT=Palatino Linotype, serif]Düşünmek tefafi etmek adına kifayet edermiydi, mağfiret şimdi umut edilirmiydi

[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden keyfiyet merakı cebreder
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sabretmek ihmale girer, müddet niçin bu an kalbi lekeler, tercih mi gam, keder
[FONT=Palatino Linotype, serif]Akletmek bu demde niçin müşkülatı nefesi davet eder, nefsi yol almak neyi bekler
[FONT=Palatino Linotype, serif]Dillenen sevda bumudur ey birader, aşk ne vakittir nefsi hergeleliktir kalbin neyler

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne günah işlersen,affedilir sanma
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gönül bir ummandır diyerek, yan gelipte yatma, hakikati ruhi rikkatinle anla
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kalbin asla yanıltmaz avunma, vicdanın aşkı aşikar eyler, nefsini bu an koruma
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kim çıkarsa çıksın karşına, bir fırsattır diye niyetini allama,hülyalar için sıvanma

[FONT=Palatino Linotype, serif]Uyuyan bir nefese yakınlaş, farkında mı
[FONT=Palatino Linotype, serif]O an ve vaki olacak zaman için sakın yakınma, tedbir ve taktiri asla hiçe sayma
[FONT=Palatino Linotype, serif]Teneşirde yatana bir bak, takati nice olmuş korkmadan tefekkür et ve irfanı sorma
[FONT=Palatino Linotype, serif]Muhakeme etmedikçe, taklit etmekten sakınıp özgür olmayı anlamadıkça, uyuma

[FONT=Palatino Linotype, serif]Kamış nihayetinde bir odunken, ney oluyor
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sazende nefesini bırakırken hicranı okuyor, hüzün kalbin şirazesidir anlaşılmıyor
[FONT=Palatino Linotype, serif]O ahenk niyedir, sahipsizlik kim için fazilettir berduş olmak akıldan vazgeçmektir
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sakın unutma, yalnız kaldıkça amellerini ve istikametini sorgula, şuura erişmektir

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN

Üst Alt