Ne sermayem kaldı, ne aşkın ruhuma ulaştı!

MustafaCİLASUN

Özel Üye
[FONT=Palatino Linotype, serif]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Sessiz ve sakin günlerin inhisarında sabahladım
[FONT=Palatino Linotype, serif]Acziyetten ağlamayı yıllarca bir sığınak sandım, elden geldiğince hayıflandım
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neyi ne kadar anladım, neden hiç aldırmayı kendime uzak sandım, niye avundum
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hangi meşakkatle karşılaşsam şevkim kırılacağına inandım kalbimi mi kandırdım

[FONT=Palatino Linotype, serif]Yıllardır sinem rahat değil, neden sızı var içimde
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ağlayan nisalar, feryat eden çocuklar, canlarından edilen figanlar niye yüreğimde
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hangi ahı işitsem, içimin titemesini gizleyip karanlığa gömülsem acılar gönlümde
[FONT=Palatino Linotype, serif]Halk eden ne söylüyor, nefsim niye işitmeyi dilemiyor kalbim ne ah ediyor sinemde

[FONT=Palatino Linotype, serif]Aşkın hasretindeyim, maşuk nedir nasıl bileyim
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden bu minval üzre fevkalade avareyim, hala suallerin peşindemiyim,ne deyim
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gül koklarım hüzün verir, dikenine bakarım hicranın firkatine erdirir, ne isteyim
[FONT=Palatino Linotype, serif]Çaldığım kapılar mı kapalı, açılmayan perdeler neden hazan meraklı, vazgeçeyim

[FONT=Palatino Linotype, serif]Nasıl bir seyrin katibiyim, yoksa ben divanemiyim
[FONT=Palatino Linotype, serif]Niçin saikleri merak ederim, işaret taşlarını nasıl görmezden gelirim, avaremiyim
[FONT=Palatino Linotype, serif]Niye Yunus yollara düştü, varlığından vazgeçerek aşkın ramına yürüdü bilirmiyim
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hangi ırmağa nazar etsem, suyun ayan ettiği aşkı kalbimde hissetsem, ölürmüyüm

[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden esarete bırakırım ruhumu,arlanmazmıyım
[FONT=Palatino Linotype, serif]Teslimiyeti bilmem ki ne sanırım, sevdanın vecdinden kaçınırım,arif olamazmıyım
[FONT=Palatino Linotype, serif]İrfan niye uzak bu kalbime, ihsan hangi ihlaslı gönlün ecrinde, aşkına kanarmıyım
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nefesin ahını almadan figanlaşan acıları duymadan kalbi inşirahı hiç tadarmıyım

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN

TaHKaR

Aktif Üyemiz
mustafa kardeşim sizi burada görmek ne güzel
ALLAH c.c razı olsun emeğinize sağlık....

Üst Alt