Ne ses yeter, o nefes ki aşka hasret çeker!

MustafaCİLASUN

Özel Üye
[FONT=Palatino Linotype, serif]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Evet, akıp gitmeliydi zaman
[FONT=Palatino Linotype, serif]Lamekan olan bir sevdanın firkatine erişene kadar
[FONT=Palatino Linotype, serif]Temaşa edecektir, tefekküre ram olan kutlu bir an, kalbi yapanla kim alakadar
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ruhhun vecdine susamış lakin nasıl bir hicranla bakar, hani nerde kaldı bak bir ar
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nasıl bir gayenin turabındayız, neden iradesinden vazgeçmeyen bigane insanız yar

[FONT=Palatino Linotype, serif]Artık nameler yazılmaz oldu
[FONT=Palatino Linotype, serif]Rodyolar da birköşeye atıldı, olur olmaz ekranlarda şarlatan yüzakı doldu
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nasıl bir seyirlik ki insanlar akılı ve manayı unuttu, peki, şimdi geriye ne kaldı
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yüksünmek için bahaneler sıralandı, fikretmek şöyle dursun, adamlık mı peşişandı

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir zamanların karesine bakıyordum
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yıllar nasıl geçmiş, o an şöyle durdum neden dirliğimde bir nedamet yaşıyordum
[FONT=Palatino Linotype, serif]Niye afallıyordum, yoksa habersiz bir yolun yolcusu olarak mı, nefesi salıyordum
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hangi gemiye baksam, sallınan hasreti ruhumun derinliğinde yaşasam ağlıyordum

[FONT=Palatino Linotype, serif]Sinemdeyine bir hüzün başlamıştı
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hicran ne kadar yakındı, kalbim kimleri yadederek andı, aşk ne müşkül ilhamdı
[FONT=Palatino Linotype, serif]Akan zaman, hissedilmeyen an, farkı farkettiren ihsan neden hüzzama çok yakındı
[FONT=Palatino Linotype, serif]Akşamdan sabaha ne kaldı, her anın arefesinde neler saklıydı umutlar niye şafaktı

[FONT=Palatino Linotype, serif]İçim titriyor, gözlerim yaş döküyor
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden arzın şahikasında ki nefesler kalbi hissedişleri, yakinen dillendirmiyor
[FONT=Palatino Linotype, serif]Peki, kim saltanatından vazgeçiyor, neden sıfatları için durmadan kan döküyor
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nasıl bir sevdasnın peşinden sürükleniyor, tetikçilik yapanlar tefrikalar mı ekiyor

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN

Üst Alt