Nee Kılıçdaroğlu namaz borçlarını mı silecekmi?

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Esra  ELÖNÜ / Haber 7
Esra ELÖNÜ / Haber 7

O kadar büyük attım ki seneye de yersiniz..

Bir kahkahanın her renginden çeşit çeşit sallama potansiyeline sahip Kılıçdaroğlu, solunu Demirtaş’a kaptırınca(!) elinde kalan dindarlara vaat üfürmeye başladı. Biz de el atalım İhsan Özkes miyor galiba diyerek vaat yardımında bulunduk.

** Ey Halkım! Öncelikle şimdiye kadar başörtü kasaplarına açtığımız ikna odalarını mescit yapıp hizmetinize sunacağız. Açılışı Nur Serter’e yaptıracağız tüm mağdurlar davetlidir.

** Nasıl getirilir bilmiyorum ama arkadaşlar çalışıyorlar her eve Kelimei Şehadet getireceğiz vatandaş almak için kuyruğa girmeyecek. ( Malumunuzdur ki getireni zorla içeri götürüyorduk ne olduğunu bilmediğimizden )

** Belinizi büken namaz borçlarını sileceğiz hatta Emniyet secdesi diye bir sistem geliştirdik kaza da yok, trafiğe takılmadan gidebileceksiniz.

** Tutamadığınız oruçları nöbetleşe biz tutacağız. Hatta bu sene size özel hazır tutulmuş oruç paketleri hazırladık. Ayrıca, Bu arkadaşlar sizin için yine çalışıp oruç bozmayan İskender yaptılar bundan sonra hem oruç tutup hem 1,5 iskenderi gömebileceksiniz. Aç açına oruç mu tutulur. Bu hükümet yıllarca size aç susuz oruç tutturdu.

** Mekke’yi Medine’yi Ankara’ya getireceğiz bundan sonra halkımız kendi ülkesinde hac görevini yapacak. Lider olamadım belki kafile başkanı olurum.

** Safa ile Merve arası için özel koşu bantları hazırladık evinizde rahat rahat koşup o vazifeden de muaf olacaksınız.

** Ramazanda Zemzem tesisatını bir ay boyunca evlerinize bağlayacağız. Faturayı da biz ödeyeceğiz.

** Aile doktorları gibi aile imamlarınız ve bu aile imamlarını biz seçeceğiz yazın üfleyecek okuyacak kışın ısıtıcak ( eğilir fısıltıyla) Kardeşim bu ne ya klima desenize şuna aile imamı diyorsunuz yuh artık!

** Kurban bayramında her eve bir Zekeriya Beyaz . Eviniz de kurban edebileceğiniz ayakkabı, terlik, komidin, kitaplık ne varsa kesecek parça başı çalışacak artık aranızda anlaşırsınız.

İşte böyle. Amacımız kutsallarla dalga geçmek değil amacımız Kılıçdaroğlu dilinden tam gaz vaatler yazmaktı. İnsan cahili olduğu şeyleri bol keseden satar. Bu satıcının alıcısı olan da onun gibidir. Eyvallah.

Üst Alt