Nissan Öyle Bir Araba Sergiledi ki Teknoloji Dünyasının Dili Tutuldu

MURATS44

Özel Üye
Nissan Öyle Bir Araba Sergiledi ki, Teknoloji Dünyasının Dili Tutuldu.

Nissan Inteligent Mobility başlığı altında, Tokyo Otomobil Fuarında yeni konsept arabası Nissan IDS’i sergiledi
tb
Nissan’ın gelecek için tasarladığı bu otomobil şimdiye kadar elektrikli araçlar için geliştirilmiş teknolojilerin hepsini ve daha da fazlasını kaportasının altında barındırıyor.

Tokyo Otomobil Fuarı’nda sergilenen Nissan IDS konsept araba, insan ve makinenin teknoloji desteğiyle ne kadar uyumlu ve güven içinde yolculuk yapabileceğini kanıtlıyor. Kendi kendine giden, tamamen elektrikli motora sahip olan Nissan IDS’in yollara çıkma tarihi çok uzak değil, 2020 yılında Japonya’da tüketiciyle buluşabilecek. Yapay zeka teknolojisiyle çalışan Nissan IDS yol durumunu, hava durumunu, trafik şartlarını tespit edip değerlendirerek, günlük işlerinizin planlamasını bile yapabiliyor.

Nissan IDS sürücüsünün günlük rutinini kontrol edebildiği gibi bu rutini öğrenebiliyor ve kolay çözümlerle zaman tasarrufu çözümleri üretebiliyor.
tb

Uzak mesafelerde veya tatiller Nissan IDS manzara fotoğrafları veya araç içi selfie’ler çekerek bulut depolama sisteminde saklayarak özel video ve fotoğraf albümleri de oluşturabiliyor.

Sizi Nissan IDS tanıtım videosuyla baş başa bırakalım...

 
Üst Alt