Niyetin akseder kalbine, serdettiğin o nefesine!

MustafaCİLASUN

Özel Üye
[FONT=Comic Sans MS, cursive]

[FONT=Comic Sans MS, cursive]Ne söylersek söyleyelim, dilediğimizce perdeleyelim
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Esrarında lal olan anları duymayalım, sahneleşen ağıtlarımızı ah ile bırakalım
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Kim olduğumuzu, neden korktuğumuzu, umursamadığımız muştuyu nasıl satalım
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Ne gelirse başımıza, çareler adına avuntulara sarılsakta, aşkı kalpte yaşatıp yormayalım

[FONT=Comic Sans MS, cursive]Neden suallerden kaçınırız, malik olmaktan yakınırız
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Hiç gam etmeden hicrana susarız, hüzün buğusuna kalbimizi bırakır ve ağlarız
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Neden kapılar açılmaz, umut aşk ile sıvanmasıkça asla sevdalar için hiçbir yol alamaz
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Nasıl bir yol ki, öte için umut ki, aşk maşuku için sırat ki hakkıyla ve idrak ile anlaşılmaz

[FONT=Comic Sans MS, cursive]Kimseye sözüm yok, mahkum olmak niye sinemde ok
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Suskun bakışlar, ukteleşen sancılar, sabrı yoran ıstıraplar, kanaat içinde yakarışlar uzak
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Ne öğrendik, nelere meylederek sefil hale geldik niye frankları içimize sindirdik nasıl tuzak
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Ne zaman fark edeceksin nefsi telakkilarinde vazgeçip hak ile nefesleneceksin ki haydi kalk

[FONT=Comic Sans MS, cursive]Bir bak annenin çileli yüzüne, babanın nazarıyla
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Yanıp tutuşan sevgi ve hamiyetli nefesiyle, canından vazgeçiren aşklaşan hasletiyle
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Yağmur niye zarif bir şekilde nükseder, sinende bekleyen umutlara sevkeder sukutuyle
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Her attığın adımın, nefesi daralan mazlumun, çare için çırpınan kadının hıçkırıkları niye

[FONT=Comic Sans MS, cursive]Ölüm neden senin ikliminde sessiz ve hissizdir
[FONT=Comic Sans MS, cursive]İdrak ve izan kimin içindir, düşünebilmek insana mahsus bir özelliktir,tahkik istikamettir
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Kimin için canından vazgeçersin, hala uzuvların için bir bedel ümit edersin, kalbi halindir
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Kalk artık miskin miskin uzanma, sancı çeken sokakların ahına sessiz kalman ne fakirliktir

[FONT=Comic Sans MS, cursive]Sessiz ve sakin duvara baktım, kimleri andım
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Sekülerlik adına nefes nefese kalanlarla yaşamaya mı adandım, adaleti ben ne sandım
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Niye teslimiyeti hakkıyla talim etmeden, gerekçelerini bilmeden hoyratça yaşadım kaldım
[FONT=Comic Sans MS, cursive]Sanki takatim bitmeyecek sandım, secde yaparken hayıflanıp ağladım, kalbimle yastaydım

[FONT=Comic Sans MS, cursive]Mustafa CİLASUN

ceylannur

Yeni Üyemiz
Ne söylersek söyleyelim, dilediğimizce perdeleyelim
Esrarında lal olan anları duymayalım, sahneleşen ağıtlarımızı ah ile bırakalım
Kim olduğumuzu, neden korktuğumuzu, umursamadığımız muştuyu nasıl satalım
Ne gelirse başımıza, çareler adına avuntulara sarılsakta, aşkı kalpte yaşatıp yormayalım

sag olun payalsımınız için emegınıze yuregıneıze saglık

Üst Alt