Oğlum kemil e mektup.....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
OĞLUM KEMİL

Mekdubunu aldım. Neyle sevindim bi bilsen. Şerif Gızın Kel Mahmud götüdü mekdubu. İsmet Gız da okuyvedi.:bh

Sakar ineği merak etme etden her yeri patlaya. Gatırda ecük daha böyüsün öyle satacayın. Goyunları gırkdudum. Tam beş gat yatak doldutdudum. Beş de yorgan dikdümeye vedim. Hani öte köydeki Halime Gız yorgan dikiya ye hah işte o dikivecek.gzlkl

Ah oğul orada Mıkdar Goparan olsaydı bi torpil yapa o potinleri deyüşdürüdü . Biliyon onun golu uzundu.Neyse idare et beki.:bh

Sorma Kemil;

Şisegalası touklara bi gıran geldi hepisi de öldü. Helesinki gara touk gülük oldu da yedi tene civci çıkardı. Onla iyi böyüya şeytan gulağına guruşun.gzlkl

Küle çörek gömdüm şeere satmaya eleteceyin. Neşet Emmin bi münübüs almış hır hır ediya çalışmaya. Sordum” Neşet bu münübüs neye çalışmaya” deye.h.h

Dedi ki :

Ana bu münübüslerin hepsi souk havada çalışmaz bunna anasırdan böyle dedi.m08

Gök dana zapdolmaz oldu deri gün bazara eletip satacayın. Parasını da Zireet Pangası’na üzere goyacayın. Sen gelene gada epey üzer işle.BNJ

Oğul ;

Köyde başga yaramaz havadis yok herkes iyile. Tanudukların da hepisinin ayru ayru selamları va.oleyy

Allaha emanet ol oğul...

Ananss..

Üst Alt