Özel photoshop Stylesleri

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women
Bfum0.jpg

80 EPİC PHOTOSHOP STYLES l 12,66 mb

DOWNLOAD

MURATS44

Özel Üye
:) molina indiremeyeceğimi bile bile özellikle ekliyorsun heralde haaa Konuyu görünce kotaya baktım. 223 mb kalmış. İndirmeyi çok isterdim. Sık kullanılanlara aldım. Kontör yükleyince indirmek üzere. Eline sağlık. Teşekkür ederim.
Senden styles konusunda daha sık konu bekliyorum. bunlar çok güzelllll.

xxmolinaxx

:) molina indiremeyeceğimi bile bile özellikle ekliyorsun heralde haaa Konuyu görünce kotaya baktım. 223 mb kalmış. İndirmeyi çok isterdim. Sık kullanılanlara aldım. Kontör yükleyince indirmek üzere. Eline sağlık. Teşekkür ederim.
Senden styles konusunda daha sık konu bekliyorum. bunlar çok güzelllll.

Benim internet sınırsız olduğu için herkesi kendim gibi zannediyorumhaaa Photoshop styles ve diğer malzemelerden elimde çok fazla fırsat buldukça ekleyeceğim.

MURATS44

Özel Üye
Benim bulunduğum yerde kablolu net çok az. Onu da herkes alamıyor. Türkler kefil olmazsa kaydetmiyorlar. Kimseyi net bağlantısı için rahatsız etmemek için mecburen vınn kullanıyorum. Oda sınırlı olunca indiremiyorum. Malatya'da olsam şimdiye çoktan inmişti :)

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Çok güzel paylaşım bide bunlara ait font olsaydı diye duyumsuyorum..çok güzel olurdu.ALLAH razı olsun..

MURATS44

Özel Üye
Çok güzel paylaşım bide bunlara ait font olsaydı diye duyumsuyorum..çok güzel olurdu.ALLAH razı olsun..

İnce noktadan yakalamışsınız Tahkar adminim. :) Bu sözün altına bende imza atayım. İşin uzmanından da cevap bekleyelim. Elinde farklı fontlar varsa bu desenlerle süper olur.

xxmolinaxx

İnce noktadan yakalamışsınız Tahkar adminim. :) Bu sözün altına bende imza atayım. İşin uzmanından da cevap bekleyelim. Elinde farklı fontlar varsa bu desenlerle süper olur.

Toplu hücum etmeyin. Tek tek gelinss..
şaka bir yana çok güzel fontlar var malum türkçe karekter olmadığı için sıkıntı oluyor.Yinede madem böylre talebiniz var gül(kırmızı) hatırınız için araştırayım bakalım

Üst Alt