Paralel yapı Cumhurbaşkanımızı tehdit etmeye çalışıyor

MURATS44

Özel Üye
"Cumhurbaşkanımızı tehdit etmeye çalışıyor"

Soylu, "Paralel medyanın, televizyonları, o paralel medyanın gazeteleri sevgili cumhurbaşkanımızı tehdit etmeye çalışıyor" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Paralel medyanın, televizyonları, o paralel medyanın gazeteleri Çavuşesku'yu ve eşini örnek göstererek sevgili cumhurbaşkanımızı tehdit etmeye çalışıyor. 'Onlar kurşuna dizildi, siz de kurşuna dizileceksiniz' diye tehdit etmeye çalışıyorlar" dedi.
Soylu, partisinin Ergene İlçe Başkanlığı 1. Olağan Kongresi'nde, AK Parti'nin, 2002 yılından itibaren bu ülkede hayal edilemeyenleri gerçekleştiren bir teşkilat olduğunu söyledi.

KURŞUNA DİZMEKLE TEHDİT EDİYORLAR

Şimdi de o paralel medyanın televizyonları, o paralel medyanın gazeteleri Çavuşesku'yu ve eşini örnek göstererek sevgili cumhurbaşkanımızı tehdit etmeye çalışıyor. 'Onlar kurşuna dizildi, siz de kurşuna dizileceksiniz' diye tehdit etmeye çalışıyorlar. 1960 darbesini kim gerçekleştirmişse, 1971 muhtırasını kim gerçekleştirmişse, bizim evlatlarımızı birbirine pusu kurdurarak 80 öncesi kim öldürmüşse, öldürtmüşse, kim birbirine kırdırtmışsa Gezi olaylarını da aynı mahviller yapmıştır. 17-25 Aralık darbesini de aynı anlayış yapmıştır. 6-7 Ekim'deki Güneydoğu'da gerçekleşen olayları da aynı anlayış gerçekleştirmiştir."

NOT
Dikkat etsinler de kendilerini kurşuna dizmeyelim. Bu millet Cumhurbaşkanına sahip çıkmasını çok iyi bilir.

 
Üst Alt