Peygamber efendimiz(sav)'in sünnetleri

VuSLaT

Yönetim
Yönetici

rasulehasret1_zpsffe5bfe1.jpg

rasulehasret2_zps84d25888.jpg

rasulehasret3_zps4267d498.jpg

rasulehasret4_zps0560819f.jpg

rasulehasret5_zpsd54f37be.jpg

rasulehasret6_zps82a20130.jpg

rasulehasret7_zpsac107dd2.jpg

rasulehasret8_zpsedb49f34.jpg

rasulehasret9_zpsfc817ff7.jpg

rasulehasret10_zps4296ad3e.jpg

rasulehasret11_zps11e99609.jpg

rasulehasret12_zps4fb8fa7a.jpg

rasulehasret13_zps08467efd.jpg

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Allah razı olsun...çok güzel hem video hem resimli sözler çok net ve açıklayıcı herkesin evinde veya duvarında asılı olacak gibi hazırlanmış..efendimizin sünnetleri (s.a.v)(öyle uyumsadım adminim) oku-yorum, izli-yorum, kutlu-yorum

MURATS44

Özel Üye
Tahkar beyinde dediği gibi hem video hem resimler. Videoda kullandığın resimleri de tablo gibi eklemişsin konuya. Böylesine çok önemli bir konuyu , efendimizin sünnetlerini hepimizin elimizden geldiği kadar yapmaya çalışmamız gerektiğini bu kadar güzel , emek vererek hazırlamış olman gerçekten çook güzel adminim. Ellerine yüreğine sağlık. Allah ac razı olsun inşaallah.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
çoooooooooooooook teşekkür ederim canlar,guru verici bir çalşma oldu...bize yakışır bir güzellik...

Adilbey

Aktif Üyemiz
Allah cc razı olsun inşaallah. Örnek almamız gereken o kadar çok şey varken, Peygamber Efendimizin(sav) bizlere bu kadar önemli mesajları varken, hala farkına varamıyoruz. Farkına varanlar ise doğruyu çoktan bulmuşlar.

Emeğine sağlık Vuslat Adminim.

romeo

Yeni Üyemiz
Allah cc razı olsun inşaallah. Örnek almamız gereken o kadar çok şey varken, Peygamber Efendimizin(sav) bizlere bu kadar önemli mesajları varken, hala farkına varamıyoruz. Farkına varanlar ise doğruyu çoktan bulmuşlar.

Emeğine sağlık Vuslat Adminim.

Size katılıyorum. Teşekkürler. Güllerin efendisi 1500 sene öncesinden bizlere ne güzel bir miras bırakmış. Hala önemini idrak edemiyoruz.

Üst Alt