Photoshop bokeh overlays resimleri

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women

VNEw7.jpg

photoshopta Düzenlemek istediğiniz fotoğrafı açın.

2. Hangi bokeh resmini uygulamak istiyorsanız açtığınız fotoğrafın üst katmanına ekleyin

4. katman türünü "Ekran", "Yerleşimi", için "Yumuşak Işık", ya da diğer modları ayarlayın. hangisi sizin istediğiniz görüntü ise

5. Bokeh kısımlarıda olmasını istemediğiniz yerleri silgiyle silin

6. beğeninize göre donukluk / kontrast / parlaklığını ayarlayın.

76 JPG l 5184*3456 l 221,6 mb
DOWNLOAD

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Teşekkürler Molina aradağım konu olmuş benim fotoğraf makinem böyle çekmiyor ancak 50mm-200 olmalı ....bu bokeh leri deneyeceğim photoshopta inşallah güzel resimler olur sayende..

MURATS44

Özel Üye
Teşekkürler Molina. Değişik çalışma. REsimlere hem sade hemde çok hoş efektler olacak. Bunu denemek istiyorum. Ellerine sağlık.

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women
Teşekkürler Molina aradağım konu olmuş benim fotoğraf makinem böyle çekmiyor ancak 50mm-200 olmalı ....bu bokeh leri deneyeceğim photoshopta inşallah güzel resimler olur sayende..

Yorumunuz için teşekkür ederim Tahkar kardeşim. Eminimki çok güzel resimler çıkartırsın ortaya

Teşekkürler Molina. Değişik çalışma. REsimlere hem sade hemde çok hoş efektler olacak. Bunu denemek istiyorum. Ellerine sağlık.

Murat kardeşim yorumun için teşekkürler. Gerçekten çok güzel efekt veriyor resimlere denemekte fayda var.

Üst Alt