Pkk lıların sonu

MURATS44

Özel Üye
Doğmamış bebekten hak isteyen , olmayacak rüyalar peşinde koşan piyonların, hak arama adına allahtan uzak olan yaratıkların sonu böyle olacak işte.

[YOUTUBE]Q0cAv_bJRTo[/YOUTUBE]

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Söylenecek söz kalmadı artık. İnsaf, vicdan , Allah inancı olmayanlardan ne beklenir. Allah'ta hakettiklerini veriyor. O herşeyi en iyi bilendir,,,

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
ALLAH'u zül Celal Müslümanları İslamı tam yaşamayı nasip etsin. İşte o zaman ne terör nede güvensizlik oluşacaktır. İslam tarihinde bunun örneklerini görürsünüz. ALLAH hakkımızda hayırlısını versin.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
PKK'NIN Yaptığı mücadele, kardeşi kardeşe öldürtmektir ve neticesizdir. Çünkü TüRK Kürt birdir, kardeştir. PKK Kendi halkına kılıç çekiyor ve bunu hiç bir zaman başaramazlar.

Adilbey

Aktif Üyemiz
bu çabaları elbette sonuçsuz kalacaktır. Kürt- Türk hep kardeşti her zaman da öyle kalacak. Yüzyıllardır böyle geldi bundan sonra da böyle gidecek. Meclisteki pkk lılarında dağdaki teröristlerin de sonu kötü olacak allahın izniyle. Amaçlarının ve yaptıklarının boş heves olduğunu gördüklerin de iş işten geçmiş olacak. Kürt adını kullanarak bütün kürtlerin aynı olduğunu göstermeye çalışsalarda kimse buna kanmadı. Kürt hakkını savunanların geçmişlerine bir baksanız kürtlükle alakalrının olmadıklakları da görülür. Ben kürdüm demeyle öyle olunmuyor. Onlar ancak ermeni uşakları, israil piyonları , yunan kışkırtmaları .....

GÖLGE

Yeni Üyemiz
Ülkeme ihanet eden, Allah ile dalga geçen bebek katillerinin sonu. Buradaki sonlarına dua edecekler öbür dünyadaki azap için.

Üst Alt