Rasule hasret ve siz....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Evet arkadaşlar kendi aramızda hoş muhabbet olması için,çektiğiniz resimleri
bu başlık altında toplayalım ne dersiniz.....
Ne tür resim olursa olsun yanlız kendi objektifinizden olmalı....:menekşe

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
16bbl9e.jpg

MURATS44

Özel Üye
Benim çiçeğim daha küçük. Büyüdükçe buraya eklemeye devam edeceğim. burdaki çiçekler arasında en özeli bu gülüm. Büyüyüp kıpkırmızı olarak açmasını sabırsızlıkla bekliyorum...

vslt2.jpg

vslt.jpg

vslt1.jpg

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Benim çiçeğim daha küçük. Büyüdükçe buraya eklemeye devam edeceğim. burdaki çiçekler arasında en özeli bu gülüm. Büyüyüp kıpkırmızı olarak açmasını sabırsızlıkla bekliyorum...

Adminim sen olmadığın zamanlarda kurumalarına izin vermeyeceğim.çapa ve sulama benden...2 ay sonra bak nsaıl yetişecekler.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Resim056copy.jpg

kendi orijinal çekimim canon fotoğraf makinasından 4 optik zum yapılarak çekılmiştir.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Fotoraf0377copy.jpg

buda gece çekim surlardan bir (kalp) sevgi merdivenleri çekerken flaş patlasada ancak bu halde çekildi..

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Maşallahhhhhhhhhhhh ne güzeller,,,,harika resimler çok hoş olmuş çok beğendim...
inşallah bu konuya devam edeceğiz,,,harika bişeeeeeee:):)

murat güllerin çok güzeldeeeeeeeeee yaf o nasıl dikim öle sanki çamura fidanı dikmişin gibi,,,ben istanbulluyum ama anlarım accuk,yaf güllerin olduğu yer güzelce açılır,,, sulandığı zaman su fidanın kökünede kalsın diyehaaa senin orası sanki traktör geçmiş gibi neydim kusuruma bakma haaa ben sölerimmmmmmmmm:)çapala düzenle orayı yoksa o güller kuruyacakkkkkkkkkkk:)

Tahkar bey doğru sölemiş:)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Resim056copy.jpg

kendi orijinal çekimim canon fotoğraf makinasından 4 optik zum yapılarak çekılmiştir.

Harika bir yermiş yemyeşil ve o kadar da güzel ve sakin,,,,orada sanki akar su var tam piknik yeri:)
güzel çekim olmuş,,,birde nere olduğunu bileydik,binalar kamu binası yada hastaneye benziyor öle mi acep:)

Üst Alt