Rasulehasret ailesi ıssız bir adaya düşerse....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
mahzungarip= Ya nerden geldik biz bu adaya,ne yiyip ne içeceğiz çokta acıktım.

Aybüke= abi senin şu açlığında bi türlü geçmedi,biz adada kaldık,sen ne yicem diye düşünüyorsun.

murats44= Ya ben size bi büyük sözü dinleyin dedim,binmeyin şu çürük tekneye dedim,ama dinletemedimki.

fahrettin hocam= Abi sana dedimya takılmayalım böyle gezmelere diye.Ne işin var bu yaştan sonra kayıkta gemide.

VuslaT= Burda elektirikte yok şimdi,ben msn'me nasıl girecem,ühüü ühüüüüü.

Ayyüzlüm= Ben evime gitmek istiyorumm hastam varr

Yusuf= Ya akşama sohbette vardı,ne dicem ben hocaya,kızar bana gördüğü yerde....
Mahzungarip=Arkadaşlar ateş yakdım duman çıkiii aha bir gemi göründü,,,şimdik kurtaracam sizi,şu ezanı okuyup gelem bekleyin beni....sakın birbirinizi kaybetmeyin halay

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Evet o günden bu güneeee,,,,inşallah Rasule hasret döndü foruma tatilden......

Vuslat........Nerdesiniz üyeler modlar buyurun masa başına,,,,:birinci

Murat.....Vuslat çok yorgunum,ben koltuğa otursam,çayımıda lütfen.:cay

Ayyüzlüm....Beni bekleyin hesap soracam size,tabi pc de bana sıra gelirse..trt

Hüzün çiçeği.....Teyzoşşşşş burdamısın, tamam tamam sustum....kalpp

Fahrettin hocam....Bu günlerde yoğunum gençler beni maruz görünüz....afeerrim

Yakup.....Açın konuları ben geliyorum,geç oldu hadi bana eyvallah.:)

mahzungarip....Hey millet ben geldim,şeyy işlerim vardı da,ne iş diye sormayın söylemem,biraz düşüneyim söylerim.clapping

Nefsimutmaine....Ayyyy konular içinde kayboldum,biraz dinleneyim...:güll

Abdusselam....Arkadaşlar vatan borcunu ödemeye gidiyorum,ödeyip hemen döncem....:birinci

Şevket okyay.....Okuyun evlatlarım şiirlerimi,yorumlarınızı bekliyorum,:)

Aybüke.....Ben geldim,çıkıyorum Allaha emanet olun.takla

Vuslat.... yaaaa tek tek konuşun karışdınız gene....Herkez mahzungaripi dinlesin hadi seni dinliyoruz,o zaman dersini iyi çalış öyle gel....uj

Murat....beni kodlarımla yanlız bırakın,kapıyıda giderken kapatın...wer:cay..

nefsimutmainne

Aktif Üyemiz
113navidph4.gif

Alemsin Vuslat ne diyeyim...Emeğine sağlık canım benim...gözlük1
Demek konular arasında kaybolduk ha...:uzgun

EyvAllah...

yakup

Aktif Üyemiz
Yakup - Ya arkadaşlar benim canım sıkıldı napacağız burda.

Vuslat - Sıkı can iyidir Yakup beyyyyyyy...çabuk çıkmazzzzz.

Mutmainne - Ya baksanıza çok parlak bi fikrim var,

fahrettin - Sende olmasan parlak fikirleri göremeyeceğiz de bakalım

Mutmainne - Şööööleeee kocaman bi ateş yaksak,bizi gelip geçen gemiler görse diye...

fahrettin - bumuydu parlak dediğin gözlerim kamaştı.

Murat - Geçen gemiler görürmü bilmem ama adada ne kadar yabani hayvan varsa bizi bulur bu kesin.

Vuslat - Hüzünün sesi çıkmıyor,zaten ufacık bişey kaybetmeyelim

Hüzünçiçeği - Bana dokunmayın uykum var uyuyacağım.

Ayyüzlüm - nette yok canım sıkılacak.

Mahzungarip - Bu durumun fıkhi boyutu nedir acaba?Fıkıh kitaplarıda yok yanımda.

nefsimutmainne

Aktif Üyemiz
*yakup bey: Ya arkadaşlar baya zaman geçti,saç sakal derken ihtiyarladık...şimdi hanımda tanımaz bizi..!

*Vuslat: Abi bizim derdimiz ne?senin derdin ne?hele bir kurtulalım buradan boyatırız saç,sakal falan...

*Mutmainne: Bir gemi gördüm sanki!evet evet bu bir uçak....kurtulduk..

*Fahrettin: O senin gördüğün ne uçak ne gemi kızım...sadece bir serap...

*Mutmainne: Nasıl olur serabın sesi olur mu hiç?

*Fahrettin: Sineklerdendir...her yer onlarla dolu zaten...

*Murat: Yok ya sayın hocam sizin kulaklar duymaz oldu var bir gürültü ama ne?

*Hüzün çiçeği: Ağlamaktan gözlerim şişti bir şey göremiyorum dostlar...

*Mahzungarip: Bacım tasalanma sen görmesende olur.Biz yerine bakarız...

*Ayyüzlüm: Canım sıkıldı ne bu ya t.v yok p.c yok...Bir daha hazırlıklı düşelim ıssız adaya...

*Vuslat: Olur canım düşünememişiz,bir daha ki sefere çukulatada alırız yanımıza yersin...

*Murat: Bak bu değerli Adminciğim süper bir fikir...süper fikirler hep senden çıkar zaten...

*Mutmainne: Ben size demedim mi? Bakın bir gemi!

İçindekilerde yamyam mı ne?

MURATS44

Özel Üye
MURATS44: Sayın Rasulehasret üyeleri hepimiz maalesef ıssız adaya düşmüş bulunmaktayız inşallah hepimiz buradan kurtulup pc.erimize kavuşucağız .

(Ada halkı telaşlıdır.)

Mahzungarip :ArkadaşLar biraz sessiz olun çare düşünüyorum,ilahi bir enerji seziyorum buradammm.

hep bir ağızdan : adminlerimiz biz çok açız gidiş yoLu değil yemek istiyoruz bizzzz ...

VuSLaT :arkadaşlar biliyoruz açsınızda bizi yiyecek değilsiniz ya arıyalım hep beraber oturmakla yemek bulunmaz akılcı olun biraz.net yokki siipariş ver getirsinler ....Arkadaşlar bağrışmadan görev dağılımı yapıyoruz.Şimdi Hüzün çiçeği,nefsimutmain ve ben adanın kuzeyine...........

Yakup : buranın doğusu batısı kuzeyi güneyi ne taraf gece değil ki kutup yıldızından anlayalım.

Ayyüzlüm :ben,aybüke ve serpil beraber arıyıcaz sizde aranızda dağılın arkadaşlar yemek bulan sahili en uç tarafına gidip bağırsın çok büyük bi yere benzemiyo duyarız sesinizi hadi kolay gelsin .

(herkes grup oluşturarak aç aç yemek aramaya başlar )

Mahzungarip : buldum arkadaşlar buldum koşun koşun..(herkes koşarak sahile gelir) balık yiyicez bu akşamlık erkekler toplanın denize giriyoruz balık tutucaz kızlar sizde sofra yapın hemen ...

(kızLar sofrayı hazırLar fakat bir şey eksik )

Nefsimutmainne : arkadaşlar beni bi dinleyin çakmak yada kibriti olan varmı balığı pişirmemiz lazım biliyorum çoğunuz kullanmıyosunuz zararlı ama aç kalmamak için napalım yanında olan biri verirse sevinirim
(Nerden bulmuşsa artık ..bir üyede vardır verir hemen balıklar pişirilir)

VuSLaT : arkadaşlar yavaş yavaş boğulacaksınız kıtlıktan çıktınız sanki aa yavaş yiyin ...

MURATS44 : kardeşim bize diyosunda sen kendine bakmıyosun olmuyo ama böyle sen ye ye sonra bize laf at.Aaaaaaaa....

(tüm rasulehasret üyeleri karınlarını bir güzel doyurur ve sohbet başLar)

VuSLaT : ahh ahh canım pc Şimdi oLsan forruma girer dolaşırdım şimdi. ne güzel ben pc mi özledim yaaaaa...

herkes: bizde çok özLedikk

(pc konusunda konular ard arda gelerek konular uzadıkca uzar uzakdıkca uzar beyler bi kenarda pc ile alakalı konuşur bayanlar ise bi kenarda dedikodu yaparlar )

Mahzungarip : aha alaatinin sihirli lambası. bu sefer kurtulduk(lambayı ovalar)
cin: bendeeeeeen 1 dileme hakkınıııız vaaaaaaaaaar

Ayyüzlüm : Gemi......

VuSLaT : Pc ve net.. Birde 8 metre kabloooo...

MURATS44 : acılı kebap , Adana olsun bi zahmet...

cin : bi karaaaaaaar veriiiiinnn.sen sonsun ve senin kararıııııın belirliceeeeeekk.

Nefsimutmainne : şey gemi yok yok yok ...dahaneler şey aslında gemi mi desem...
.

Hüzün çiçeği : hani bi oyun vardı.

VuSlaT : Ne oyunu.

Fahrettin : ama hiç beklemeden düşünmeden cevap ver..İşimiz var gücümüz var seni bekleyecek halimiz yok yaa..​

Hüzün çiçeği: tamam

cin : forumm mu gemi mi?

VuSLaT : forummmmmmmmmmm , bide 8 metre kabloo

MURATS44 : Allah cezanı vermesin senin..

Hüzün çiçeği: ya şey ya aslında gemii ama şey ani oldu şey tuttu ama sen bu adanın...şey aslında

SALDIRIIIIIN ...... patakk

(Ertesi günnn )

Nefsimutmainne : ya benim karnım acıktı...

Ayyüzlüm : biraz dayanmalısın

Hüzün çiçeği : dayanmıorum yaaaaaaaaaaaaaa

Ayyüzlüm : gece 2 lere kadar forumda kalırken aç dayanıyorsun ama ...
o konudan bu konuya msj atmayı biliyorsun ama ..

Hüzün çiçeği : Tama teyzoşşşşş ... sustum ..ühü ühüü

MURATS44 : YAA inanmazsınız ama , bende acıktımmm

VuSLaT : sen hiç konuşma gecenin bi yarısı hala kod biLiyorum banada gıcık gidiyosun.. acıkmak falan yok sana.

Hüzünçiçeği : ya açız yaaa ....
Aybüke : hühühüüü hepimiz burda açlıktan ölücezzz

Mahzun garip : acaba adanın öbür tarafında internetkafe varmıdır? Ben bi site daha mı açsam acaba?

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Maşallah bana açlık aklıma bile gelmemiş,,,,Çünkü ben oruç tutuyordum..:gül:gül:gül

Harikaaaa olmuş murat adminim,,,,,,:aferin:aferin:aferin
Nefsimutmain senin de çok güzel.....:gül:gül

Üst Alt