Rasulehasret ailesi piknikde.....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
piknik.jpg

Fahrettin hocam,,,,,ya çocuklar siz hazırlık yapın, ben yakın bir cami bulup namazımı eda edeyim......

Murat.......Ben elimi sürmem etlere:asabi,ben et yemem ağlarımm ben şöle uzaklaşayım bu günde aç kaldım desenize,,,,ağlarımm

Ceylannur........Ayy çocuklar geç kaldım vah vah,size sarma yapacakdım,,,,enişteniz rahatsız misafir var,,,evde tadilat var ne:aben bu arada 1000 konu atam gelem 4744f11

Ahmet teker......Arkadaşlar uzun zamandır görüşemiyorduk sağlık sorunum vardıağlarımm bu piknik iyi geldi,,,,şu ağacın altında bir şiir yazam bari....4744f11

Tahkar.....Yaaa arkadaşlar ne çok konu var yetişemiyorum,,,,ya ben memurum banada acıyın4744f11

Hasret rüzgarı.......Arkadaşlar geçerken uğradım 4744f11pikniğemi gidiyorsunuz bende geleyim yyy
yardım ederim size,11ggle

Mahzungarip.......Ya arkadaşlar bu piknik banada iyi geldi,,,,siz hazırlayın ben az kestireyimSmilk
tavuklar pişince beni uyandırın4744f114744f114744f11

Ayyüzlüm......Dostlar beni unuttunuz sandım dı,,,,yetişdim gariiiiiiiiii,,size bişeler hazırladım4744f11
gastomonu pidesi4744f11

Bedirhan.......Gençler şöyle güzel bir çay demleyin de şu yeşillikde içelim4744f11 bende pc leri tamir edeyim4744f11

Şevket okyay.........Evlatlarım maşallah berakallah,,, ne hoş piknik alanı bana ilham geldi bir kaç şiir yazayım 4744f11

Mustafa cilasun.......O yarenler dostlar burdaymış,,,bir çayda ben alayım demli olsun4744f11

Vuslat.............Yaaaaaaaa arkadaşlar pikniğe geldik ama herkesin keyfi yerinde oh maşallah.....4744f11mangalı ben yakdım,,,,semaveride ben masayıda ben hazırlayam4744f11 hazır olunca sizleri çağırırım....4744f11Bütün etlerrrrrrrrrrrrrrrr bol acılı,,,,,bana kimse yardım etmiyor mu,,,,,muratttttttttttttttttttttt gel,,,mis gibi et kokusu var....4744f11masa hazır canlar hepinize afiyet olsunnnnnnnnnnnn,,,,,,:by:

Okyay

ÖZEL ÜYE
VuSLaT evlat Maşaallah
Herhalde malum ola
--Ben de öyle düşündüm
--Hemen kalemi aldım
Yimek içmek bir yana
Güzelliğe baksana
--Çayır çimen bir yanda
--Canım etler mangalda
Duman savrula dursun
Gözler manzara görsün
--Hele candan sobetler
--Kardeşliğe keyf ekler
Çayları görmedim ya
O da gelir Murat'la
--Kim keşfetmiş burayı
--Sanki dostluk bal ayı
Böyle güzelikleri
Nefes alacak yeri
--Kim ki akıl etmişse
--Teşekkürler bin kere
Ömrünüze bereket
Hayal de olsa niyet
--Yum gözünü gelsin et
--Bonkörane ziyafet
Afiyet olsun dostlar
Bu keyfe alkış ister.
--Allah razı olsun der
--Amcanız dua eder.

Son düzenleme:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
oooooo Değerli üstadım,,,,mükemmelsiniz yine....ALLAH c.c razı olsun,,,emeklerinize sağlık.....

ceylannur

Yeni Üyemiz
Ceylannur........Ayy çocuklar geç kaldım vah vah,size sarma yapacakdım,,,,enişteniz rahatsız misafir var,,,evde tadilat var ne:aben bu arada 1000 konu atam gelem 4744f11

canım benı guldur ALLAH da senı guldursun keske boyle bır pınık yapsakk süper olurduu

MURATS44

Özel Üye
Murat.......Ben elimi sürmem etlere:asabi,ben et yemem ağlarımm ben şöle uzaklaşayım bu günde aç kaldım desenize,,,,ağlarımm

elimi sürmem dediysem sürmem işte. Et sevmiyorum. Aç mı kalacam şimdi. Şöyle salatadan biraz yesem olurmuuuuuu ağlarımm

Bu arada Şevket Hocam da hakkını vermiş yani. Böyle bi etkinliğe böyle bir şiir ancak bu kadar olurdu. Bizlerde sana duacıyız Şevket Hocam.

Yemekten sonra yakantop oyunu var. İsteyen oynayabilir ama aç karnına da oynanmaz ki ağlarımm

Ahmet Teker

Aktif Üyemiz
yav bizden başka pikniğe gelen de yok Tuzu getirmeyi unutmuşuz :))))

vuslat ellerine sağlık ben bir piknik hikayesi yazayım :)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Muratttttttttttttt topu at,,,,ceylannur sende tut ortada benmmj,,,bu oyunu unutmuşum böylemiydi.....m08m08mızıkcılık yapma muratre:a

hadi saklanbaç oynayalım,,,,,ahmet teker gelsin ,,,,tuzu unutmuş evdem08

ceylannurrrrr ALLAHIM senide güldürsün yaf sarmada unutulurmu,,,,,murat aç kaldıühhü

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
Ayyüzlüm......Dostlar beni unuttunuz sandım dı,,,,yetişdim gariiiiiiiiii,,size bişeler hazırladım4744f11
gastomonu pidesi4744f11
ahmet kardeşim tuzzzz
getirdimmm buyur
tuz.jpg

kalabalıgız tulzluk yetmez dedimmm
vuslat bende geliyim bekle iyi saklanırım asla bulamassınızh.h
teşekkürler vuslatım pide yetmez ben size börek açayımmmmmm:gül

Üst Alt