Rasulehasret.com yeni görünüm.

MURATS44

Özel Üye
Selamun aleyküm ;

Sizin siteniz , hepimizin ortak adresi forumumuz bugünden itibaren yeni görünümüne geçmiştir. Bu geçiş süresin de önceki görünüm farkı nedeniyle bazı düzensizlikler oldu mecburen. Bu geçen zamanda gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz.

Bu temanın yapımın da emeğini esirgemeyen , ve sitemiz için bu temayı hazırlayan Uğur kardeşimize Teşekkürü borç biliriz.

Yeni görünümle beraber bazı değişiklikler olmuştur. Sitenin daha düzenli ve daha hoş görünmesi için konu açarken ya da yorum yaparken dikkat edilmesi gereken bir kaç konu olacaktır. Bunları elimizden geldiği kadar yapabilirsek konu ve yorum görünümü daha güzel olacaktır.

NOT
Bu hususlar :

1 - Konu açarken font seçimi otomatik olarak hep aynı olacağından , özel başlık ve vurgular haricinde mümkün olduğu kadar font değişimi yapmayalım.

2 - Konu veya yorum tamamen kalın harflerle yazıldığında görünüm bozulmaktadır. Mümkün olduğu kadar ÖNİZLEME yaparak , gerekli düzenlemeleri görerek konu açılması daha iyi olacaktır.

3 - Konu içinde ara başlıkları ya da vurgu yapılmak istenen kelimeleri kalın harfle yazmak yerine renkli yazmak konuyu daha güzel gösterecektir.

4 - Profil bilgilerini sayfanın solundan üst kısma alınmasından dolayı konu altlarındaki imza alanları çok yer kaplamaktadır. Elimizden geldiği kadar imzalarımızı küçük resimler ve yazılardan oluşturalım. ayfa daha düzenli görünecektir.

5- Konu başlığı yazdıktan sonra , yazı alanına tekrar aynı başlığı yazmayalım. Aynı satır iki defa yazılınca düzen bozuluyor.

Kısa ve basit bir kaç özellikle açılacak konu ve yapılacak yorumlarla site görünümü sizlerin sayesin de çok daha iyi olacaktır. Bu tema ile sitemiz eskiye göre biraz daha hızlı ve düzenli olacaktır. Önceki temanın renk yapısı ve görünümdeki resimlerin yerini renklerle değişerek açılış ve işlem hızında daha kullanışlı olması için bu tercih yapılmıştır. Herşey tüm kullanıcı dostlarımız ve misafirlerimiz için yapılmıştır.

Hep birlikte daha iyiye........


BİLGİ
Yeni görünümle beraber sitede yapılan küççük düzenlemelerden biri de yetkiler konusudur . Site içerisinde yetkisi olan ve çok uzun zamandır gelemeyen değerli arkadaşlarımızın yetkileri geçici olarak değiştirilmiştir. İlerleyen zamanlarda gerekirse bu yetkiler tekrar iade edilecektir.

Muhtazaf Üstadımız , Uzun yıllardır aramızda olması , değerli kişiliği ve bütün konuları incelediği için kendisi Yönetici olarak seçilmiştir. Sitenin tamamında konu düzenleme , konu taşıma , konu silme , Kullanıcılarla ilgili düzenlemeleri yapabilme konusunda yetkilendirilmiştir. Sitenin genelinde her türlü yetkiye sahiptir.

Hayırlı olsun...
 

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz
Ve aleyküm selam hayırlı olsun.birden koyu renkten açık renge geçmek değişik geldi alışırız zamanla.ellerinize emeklerinize sağlık.Rabbim kat kat versin inşaallah emeklerinizin karşılığını glüglüglü


Muhtazaf amcamada hayırlı olsun.fazlasıyla hak ediyor her yetkiyi maşaallah glüglüglü
 
Son düzenleme:

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Allah razı olsun hepinizden.
Teşekkürler Murat kardeşim.
Selam ve dualarımla.
 
Üst Alt