Rasulehasret......

harekat

Özel Üye
Valla Ne diyeyim adminim yapacağını yapmışşın gene...Yaşadığımız sürece bu davaya canı gönülden sarılanlardan oluruz inşaallah....Benide bu kervana kattığınız için Teşekkür ediyorum.Ellerine emeğine sağlık...Anlatacak kelime bulamıyorum...Allah razı olsun...En içten dileklerimle söylüyorum ki Hayatında Ne murat ettiysen Allah kabul etsin...

Moderatör tarafında düzenlendi:

MURATS44

Özel Üye
Valla adminim. Bende söyleyecek bir kelime bulamıyorum. Mükemmel ötesi bir çalışma. Herkesi tek tek katmışsın konuya. Hem esprili hem gerçek. Ellerine sağlık. Yüreğine sağlık. Muhteşem olmuş desem yeridir. Hem kıskandım hemde çok beğendim. Eyvallah adminim.Söylenecek söz yok bu video için.

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Rasulehasret

Ne diyeyim ki adminim. İzlerken yüzümde tebessümler oluşturdun.

Beni admin yapın diye diye ,modluğu kaybeden hamza....

Burda olmaktan mutluyum. Sizin gibi insanlarla beraber olmaktan mutluyum. Çok hoşuma gitti video işleme tarzın. Çok güzeldi. Sanki taş atılmıştı bana ama genede çok hoş bir jest oldu. Eline canına sağlık değerli adminim. Değişik bir uygulama , Tahkar bey ve senin videolarınla çok hş zamanlar geçiriyoruz. İkinizden de Allah razı olsun ve slayt içinde teşekkür ederim. Emeğiize sağlık.glüglüglü

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Vuslat adminim öncelikle bu klipte bana yer ayırtığınız için ve bana ait yorumu okurken keyif aldım..tebessum aldım teşekkürler.diyorum.Ayrıca Vuslat Adminimizin hepimize ikramı olmuş tabak,tabak,bardak bardak,harika bir sofra hazırlamış ....emeğine sağlık 2 kez izledim..

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Ne diyeyim ki adminim. İzlerken yüzümde tebessümler oluşturdun.

Beni admin yapın diye diye ,modluğu kaybeden hamza....

Burda olmaktan mutluyum. Sizin gibi insanlarla beraber olmaktan mutluyum. Çok hoşuma gitti video işleme tarzın. Çok güzeldi. Sanki taş atılmıştı bana ama genede çok hoş bir jest oldu. Eline canına sağlık değerli adminim. Değişik bir uygulama , Tahkar bey ve senin videolarınla çok hş zamanlar geçiriyoruz. İkinizden de Allah razı olsun ve slayt içinde teşekkür ederim. Emeğiize sağlık.glüglüglü

sağol hamza arkadaşım bu güzel yorumlarınıza, inşallah bundan sonrakı zamanlarda kliplerimiz devam edecek ,harika klipler zincirinin halkaları daim olacak.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
:)

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

fahrettin tırınk

Site İmamı
mükemmel bi çalışma,muazzam bi yapıt,harika bir eser,tarif edilmeyecek bi çalışma,Vuslat kardeşimin bu kadar detaylı bir eser meydana getirdiği gibi çok ince,nazik ve nahiv ruhlu nadide bir şahsiyyet olduğu da meydana çıkmıştır.
TEBRİKLER VUSLAT KARDEŞİME,TAKDİRLER VUSLAT KARDEŞİME,TEŞEKKÜRLER VUSLAT KARDEŞİME,VE AYNI ZAMANDA BU GÜZİDE SİTEYİ HER ŞARTLARDA AYAKTA TUTMAYA VESİLE OLAN ÇOK KIYMETLİ MURAT KARDEŞİME DE, ALLAH cc RAZI OLSUN...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Beğenmenize çok sevindim değerli hocam,,,,ALLAH razı olsun siz değerli dostlarıma küçük bir armağan oldu,,,,bu yürekte öylesiniz yeriniz çok değerli hepinizin tüm üyelerin....Böyle bir video ile
görsel olsun istedim,,,değeriniz biçilemez ama böyle ifade etmek hoş oldu,,,,Bende çok teşekkür ederim murat ve diğer mod arkadaşlarıma,,,,hep beraber güzel şeyler yapıyoruz ALLAHIN izni ile....

MURATS44

Özel Üye
mükemmel bi çalışma,muazzam bi yapıt,harika bir eser,tarif edilmeyecek bi çalışma,Vuslat kardeşimin bu kadar detaylı bir eser meydana getirdiği gibi çok ince,nazik ve nahiv ruhlu nadide bir şahsiyyet olduğu da meydana çıkmıştır.
TEBRİKLER VUSLAT KARDEŞİME,TAKDİRLER VUSLAT KARDEŞİME,TEŞEKKÜRLER VUSLAT KARDEŞİME,VE AYNI ZAMANDA BU GÜZİDE SİTEYİ HER ŞARTLARDA AYAKTA TUTMAYA VESİLE OLAN ÇOK KIYMETLİ MURAT KARDEŞİME DE, ALLAH cc RAZI OLSUN...

ALLAH ac sizden de razı olsun Çok kıymetli fahrettin hocam.Sizin gibi değerli büyüklerimizin, çok kymetli gönül dostlarımızın sayesinde buradayız. Asıl teşekkürü siz hakedyorsunuz.SAğolun.Burda olmanız, bizimle olmanız bizim için yeterli.Eksik olmayın inşaallah.
Bu vesile ile sitemizin çok değerli üyelerile ilgili güzel bir enstantane hazırladığı için adminimize bir defa daha teşekkür ediyorum. Herkesten bir parça var. Sitemiz büyük bir aile oldu Allahın izniyle. Bu beraberlik sonsuza kadar devam edecek inşaallah.......

Üst Alt