Sıkı tut kendini benim için…

MURATS44

Özel Üye
Sıkı tut kendini benim için…
En inatçı dileği yüreğimin beni sev bana dokun yeter…
Her şeyimle teslimim sana ben kimsenin demesiyle senden vazgeçemem
Mutluluk denen o rüya şehre seninle vardım, artık gitmem…

Senden bana adanmış tek bir kelimeyi, tek bir bakışı kendime mal etmek için dakikalarca karşında oturup seni öylece seyretmek tuhaf bir acıyla sarılmış mutluluğum oldu. Senden hiçbir şey beklemeye hakkım olmasa da aslında çok şey beklediğimin farkındayım. Beklersin bin bir ümitle, gururunu dinlemezsin, sözün geçmez kendine, dolduramazsın boşluğu büyür teninde.

Her hakkı saklı, kimliği istemeye istemeye belirlenmiş, öyküsünün asla bu olmaması gereken hayatımı yaşarken emin olduğum duygularım sana dair. Aleni bir şekilde ayıp olsa da, giydiğim giysi ağzıma kilit vursa da içime söz dinletemiyorum. Düşündükçe büyüyor, büyüdükçe içimi acıtıyor, acıttıkça kendime kızıyorum. Bu gerçekçi olup; imkânsızı istemekten başka ne olabilir? Senden bana gelen tek bir kelimeyi içime işleyip tek kaldığımda milyonlarca kez beynimden geçiriyorum,ve bazen seni düşündüğüm için kendimden nefret ediyorum.Sonuçta olmayacak zamanların hayalini kurma yaşını çoktan geçmiştim…

Her şarkıda seni bulmaya, olmayan ve olmayacak bize adamaktan utanıyorum çoğu kez. Keşke demek faydasız olsa da içime ket vuramadan seninle çok uzak bir yerlere gittiğimi düşlüyorum uyku niyetine gözümü kapattığım ama saatlerce uyuyamadığım zamanlarda…

Gitsek diyorum, her şeyden uzaklaşmak arkamda bırakmak seninle olabilecek bir tek güne değecek biliyorum. Seni mutlu edebileceğim bir hayata uzaklaşsak istiyorum sonsuza gider gibi. Ucunda ne olursa olsun senin olduğun bir an için her şeye değer geliyor. Seninle saatlerce konuşmak, yüzüne bakmak, gözbebeklerinden kendimi izlemek, benden dolayı bir anını mutlu geçirmeni görmek hatta seni mutlu etmek için zamanımın tümünün sana akışınız zevkle izlemek istiyorum…

Belki de senden bana ait tek bir kıvılcım yok, olmayacak ama sana ben hayran olmaya devam edeceğim sen benden habersiz, ben sana vurgun…

Üst Alt