Sitemiz için alexa toolbar

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Esselamu aleyküm değerli canlar,,,,

Sitemiz için kullanabileceğiniz ,aynı zamanda siteye erişiminizde büyük kolaylık sağlayacağını umduğum bir eklentiyi yüklemenizi tavsiye ediyorum. Bu ekelntiyi denemesi için önce Murat adminimize verdim. Onunda tecrübeleriyle sitemiz için uygun olduğuna karar verdik. Sizlerde bu eklentiyi indirip 10 saniye içerisinde kurarak sitemize daha hızlı ulaşabileceksiniz.Resimli açıklaması aşağıdadır. Resimden de anlayacağınız gibi googleye site adını yazmadan TEK TIK ile anasayfayı açıp , daha önceden açılmış istatistiklerdeki konulara ulaşabileceksiniz. Son derece güvenli ve kullanışlıdır.TARAFIMIZCA DENENMİŞTİR.

rasulehasretalexatoolbar.jpg

EKLENTİYİ AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

http://hotfile.com/dl/126901372/fd880df/Rasulehasret-alexa_toolbar.rar.html

MURATS44

Özel Üye
Bu eklentiyi 2 gündür kullanıyorum.Kullandığım kadarıylada sürekli kullanmaya karar verdiğim bir eklenti. Gerçekten kolaylık ve iyilik. Hem ben kolaylıkla ulaşabiliyorum siteye ve konulara hemde site sıralamasına katkı sağlıyorum. Çok güzel bir eklenti adminim. Elleirne sağlık. Teşekkür ederim . Herkese de kullanılmasını tavsiye ederim. Güvenlidir.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Kurdum işime yaradı , çok hoş bir eklenti. teşekkürler paylaşımınız ve anlatımınız için..hoş seda ile kalın...

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Googleye girip hiçbirşey yazmadan tek tık ile sitedeyim.Güzelmiş bu eklenti.Elinize sağlık..

Üst Alt