Sitemizin Logosu

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Rasulehasretlogosu.png

Sitemize özel logo isteyen resim veya diğer paylaşımlarda kullanabilir...Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

MURATS44

Özel Üye
Gerçekten orjinal bir çalışma olmuş.Yazı kabartması ve renk olarak oldukça güzel. Ellerinize sağlık. Bundan sonra sitemizin logosu olacak inşaallah. Emeğinize sağlık. Kolay ulaşılabilmesi için konu sabitlendi. Teşekkürler. :)

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Gerçekten orjinal bir çalışma olmuş.Yazı kabartması ve renk olarak oldukça güzel. Ellerinize sağlık. Bundan sonra sitemizin logosu olacak inşaallah. Emeğinize sağlık. Kolay ulaşılabilmesi için konu sabitlendi. Teşekkürler. :)

Beğendiğinize sevindim Adminim Allah razı olsun....

MURATS44

Özel Üye
Beğenmemek mümkün değil. bunu sitenin logosu olarak seçtik ama çalışmalarınız çok güzel. daha farklı logo tasarımları yapabilirseniz oybirliği ile seçer uygularız. zaman oldukça daha değişik tasarımlar yaparsanız çok sevinirim. Bu logo oldukça güzeldi. Ellerinize sağlık.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Beğenmemek mümkün değil. bunu sitenin logosu olarak seçtik ama çalışmalarınız çok güzel. daha farklı logo tasarımları yapabilirseniz oybirliği ile seçer uygularız. zaman oldukça daha değişik tasarımlar yaparsanız çok sevinirim. Bu logo oldukça güzeldi. Ellerinize sağlık.

Olur Adminim daha farklı logoları eklerim. gerçekten çok güzel bir logo hele sitemize girişte bu logo ve dua mesajı ile karşılama çok güzel olmuş, çok mutlu oldum...ancak -sitemize hangi logo- adı altında Konuyu açarsanız belki başka üyelerde logo atar oybirliği ile daha güzel olur diye düşünüyorum..Olurmu?

MURATS44

Özel Üye
Olur Adminim daha farklı logoları eklerim. gerçekten çok güzel bir logo hele sitemize girişte bu logo ve dua mesajı ile karşılama çok güzel olmuş, çok mutlu oldum...ancak -sitemize hangi logo- adı altında Konuyu açarsanız belki başka üyelerde logo atar oybirliği ile daha güzel olur diye düşünüyorum..Olurmu?

Elbette Tahkar Adminim. Yapacağınız tasarımları anket şeklinde bütün dostlara sunar , en çok beğenilen logoyu sitemiz için kullanırız. Site girişindeki ise çok gzel duruyor gerçekten. Bir tane özel ricam olarak, sitenin ana renklerine mavi-turuncu karışımı yapabilir misiniz lütfen? Renk uyumu olursa eminim o da çok güzel olur. Sabırsızlıkla çalışmalarınızı bekliyorum. Şimdiden ellerinize sağlık. Çalışmalar bitince anketli bir konu ile devam ederiz inşaallah. :)

Üst Alt