Sitemizin Logosu

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Rasulehasretlogosu.png

Merhaba Vuslat ve Murat Adminlerim..
Bu logoyu Sitemizin değişik yerlerinde ve ayrıca sitemizin açılış ve ana başlığında görmek inan beni çok mutlu etmiştir.Ve bu logoları gördükçe siteye sarılacak dergibi görüyorum..
Bu nedenle bu logoyu haftanın gündemini yani konusunu seçtim müsaade ederseniz.

Ve ayrıca Rasulehasretteki bu birlikteliği bu dostluğu bu sıcaklığı söndürmeyen, acılarımızı paylaşıp küçülterek, sevinçlerimizi paylaşıp büyülterek dostluğumuzun devamlılığını rasulehasretimizin varlığını sağlayan hakkını nasıl ödeyebileceğimizi bilemediğimiz Vuslat ve Murat Adminlerinmize hakikatten ne kadar teşekkür etsek azdır.

MURATS44

Özel Üye
Merhaba Vuslat ve Murat Adminlerim..
Bu logoyu Sitemizin değişik yerlerinde ve ayrıca sitemizin açılış ve ana başlığında görmek inan beni çok mutlu etmiştir.Ve bu logoları gördükçe siteye sarılacak dergibi görüyorum..
Bu nedenle bu logoyu haftanın gündemini yani konusunu seçtim müsaade ederseniz.

Ve ayrıca Rasulehasretteki bu birlikteliği bu dostluğu bu sıcaklığı söndürmeyen, acılarımızı paylaşıp küçülterek, sevinçlerimizi paylaşıp büyülterek dostluğumuzun devamlılığını rasulehasretimizin varlığını sağlayan hakkını nasıl ödeyebileceğimizi bilemediğimiz Vuslat ve Murat Adminlerinmize hakikatten ne kadar teşekkür etsek azdır.

Merhabalar değerli Tahkar adminim.
Her zaman dediğimiz gibi , site hepimizin. Bu ailede herkes var. Herkesin bir emeği ve zamanı var. Aslında sitemize özel bir Logo tasarımı düşünüyordum. zaman yokluğundan erteledikçe erteledik. :) Demek ki , bu ertelemelerin bir nedeni varmış. Siz de böyle bir tasarım yapınca dahasına gerek kalmadı. Sade ve oldukça da güzel bir logo oldu. Madem bu kadar hoş görünüyor neden bizlerde kullanmayalım. :)
Herşeyden önce de, sizin düşünüp emek vererek bir katkı sağlamak istemiş olmanız. Madem site hepimizin, hepimizden birşeyler olacak Logomuzda sizden oldu . Ellerinize sağlık. emeğinize sağlık. Allah ac razı olsun sizden inşaallah.

Ailemizde admin olarak görmüyoruz kendimizi :)
Sadece bu güzel ailenin birer parçasıyız. Benin rengim de yeşil. Ben burda olmaktan, siz değerli dostlarla bir arada olmaktan mutluyum. Rabbim bu mutluluğu eksik etmesin inşaallah.

Hepimiz bir bütünün birer parçası değil miyiz? :)

Üst Alt