Sizce Hangi Tema ?

mahzungarip

Yönetici
Selamün aleyküm RasuleHasret gönüller.Çok az eksiğimiz kalmakla beraber iyiye doğru yol alıyoruz biznillah.şuan default stilini saymazsak(ki sayılmaz zaten:p) 3 adet temamız var.sol alt köşeden değiştirip temalara bakabilirsiniz.ve sizin seçip beğendiğiniz tema üzerinde çalışmalar yapılıp bir diğeri silinecektir.şuan itibariyle By mahzungarip ve mahzungarip temalarında eskisi gibi hata kalmamış konulara cevap yazarken gelişmiş seçeneğinide kullandığınız zaman error vermiyor ve artık profil mesajlarındanda haberdar olacaksınız;)ayrıca geriye dön butonu dahadoğrusu sayfa içerisinde nerde olduğunuzda sol üst köşeden belli ediii:D seçtiğiniz tema üzerinde çalışıp logoyuda yaptık mı bi işimz kalmaz kesin.heralde:D hadi kolay gelsin;)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Bence emek verilen herşey güzeldir.....
Birtanesini çoook beğendim az sonra söylerim....ıslık

mahzungarip

Yönetici
Bence emek verilen herşey güzeldir.....
Birtanesini çoook beğendim az sonra söylerim....ıslık
ne kadar az sonra kararsiz birini silmemiz gerekiyor siteyi kasmasın diye ve en çok sevilen veya beğenilen tema hangisiyse onun üzerinde çalışmalar yapacağız inşallah.logomuz da ona göre ayarlanacak;)

mahzungarip

Yönetici
Yeni temalardaki farklar.

Yeni temalardaki farklar:
*siteye ilk girişteki giriş butonu mevcut
*gelişmiş seçeneği kullanılarbilir durumda ve error vermiyor
*profilinize gelen mesajlardan haberdar olabileceksiniz artık
*bir kaç sayfayı geçen konular artık error vermeden direkt olarak hızlı cavaplanabilir durumda.
*hangi sayfada olduğunuzu belirten geriye dönüş butonlarıda mevcut
sayabileceğim değişiklikler şimdilik bunlar. seçecek olduğunuz temanın kalan bir kaç rütuşuda yapılıp logo eklenmesinden de sonra durmak yok hizmete devam;)

MURATS44

Özel Üye
Hepside güzel olmuşş.Ama mahzungarip temasının renklerini bence değiş...Bymahzungarip teması daha güzellllanlaştık

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ikiside çok güzel ama ben, by mahzungarip olanı görünüm olarak estetik
ve göze hoş görünüyor.....Bende inşallah iki tane banner hazırladım ama diğer pc de kaldı,,,,kararsiz inşallah pc düzelirse sadece sitenin ismi yazılacak ve bitecek biiznillah....Biri mavi diğeri yeşil....:gül

Üst Alt