Sol yanim çok aciyor anne

hüzün çiçegi

Aktif Üyemiz
sol yanım
MERHABA anne yine ben geldim ,merak etme okuldan çıktım da geldim.annelerde babalar gibi merak eder mi bilmiyorum ama ali okula gitmezsem annem çok kızar merak eder demiştide onun için söylüyorum geçen hafta öğretmen sağ elimde sarımsak sol elimde soğan dedirte dedirte öğretti sağımı solumu ben biliyorum artık anne sağım neresi solum neresi hani geçen geldiğimde şuram acıyor işte tam şuram demiştimde bir türlü söyleyemiştimya ağrıyan yanımı bak şimdi söylüyorum şuram işte sol yanım çok acıyor anne dün sabah ayşe nin annesi saçlarını örmüş elinden tutup okula getirmiş yakasıda danteldi zil çalınca öptü hadi yavrum sınıfa dedi bende ağladım ağladım işte utanmadım anne öğretmen ne oldu dedi düştüm dizim çok acıyor dedim yalan söyledim anne dizim acımıyorduama sol yanım çok acıyordu anne bugün bende saçlarım örülsün istedim babam ördü ama onun ki gibi olmadı dantel yaka istedim ben bilmemki dedi babam bari okula sen götür dedim kızım iş dedi sustum ama okula giderken yine ağladım anne herkesin çorapları bembeyaz anne benimkisiler gri gibi zeynep annem beyazlara renkli çamaşır katmadan yıkıyor dedi babam hepsini birlikte yıkıyor babam çamaşır yıkamasını bilmiyormu anne of babam hergün domates peynir koyuyor beslenmeme üzülmesin diye söylemiyorum ama arkadaşlarım hergün kurabiye pasta börek getiriyor eee biliyorum anne babam pasta yapmasını bilmezki hava kararıyor ben gideyim anne babam bilmiyor kaçıp kaçıp sana geldiğimi duyarsa kızmaz ama çok üzülür biliyorum kim bozuyor toprağını çiçeklerini kim koparıyor izin verme anne ne olur toprağına el sürdürtme eve gelince aklıma geliyor bide bunun için ağlıyorum ha unutmadan öğretmen yarın anneyi anlatan bir yazı yazacaksınız dedi ben babama yazdıracağım öğretmen anlarsa çok kızar ama banane kızarsa kızsın ben seni hiç görmedimki neyi nasıl anlatayım senin adın geçince sol yanım acıyor hiç bir şey yutamıyorum bazende dayanamayıp ağlıyorum seni çok özlüyorum anne çooook...

anne seni çok seviyorum anne
anne buram acıyor anne
sol yanım acıyor anne MEKANIN CENNET OLSUN ANNEM NUR İÇİNDE YAT

Üst Alt