Süper Mod. ve Moderatörlerin görevleri..

_bamteli_

Aktif Üyemiz
önyargı demek bu değildir. sadece bir konuda bi rica idi.ama sen nedense önyargıya çevirdin. şimdi bana önyargının ne olduğunu anlatma. ne düşüneceğini sen bilirsin ama herşeyi önyargıya bağlama ,istersen. sevgilerimle.

sadece bu konuyu kasetmedim..bir kac kere sizin panlede yazilarinizi okudum ve ön yargili oldugunuzu düsünüyorum.....ıslık:üzgünpembeli:güllzzplash

MURATS44

Özel Üye
istediğini düşünebilirsin kırıktesti kardeşim. Panelde okuduklarınla önyargıyı nasıl bağdaştırdın anlamıyorum.ama gereksiz şeylerle basit ve güzel bir uyarıyı , bir ricayı buralara kadar uzatmak en büyük önyartgıdır işte. yaşım ve işim gereği önyargıya yer veremiyorum. insanın kızgınlık veya görülen yanlış bişeyi kırmadan söylemek için imalı konuşması senin için önyargı oluyor.yanlış düşünüyorsun.ama asıl önyargılı olan sensin. güzellikleri , olayların iyi yanlarını görmeden hep boş tarafa bakan ve hep olumsuz düşünen biri asıl önyargılı olan odur. ve bende senin önyargılı olduğunu düşünüyorum.
şu da var ki panelde benim önyargılı olduğumu düşündürecek bir konu olmadı.sadece öyle yazman icabettiği için yazıyorsun savunma psikolojisi olarak. bunu başkasının değil senin bilem yeterli. bana bir örnek ver desem veremeyeceğini de biliyorum. :) herhangi bir konuşmayı hatırlat desem yapamayacksın. onun için bu tür konuşmaların anlamı yok. kim önyargılı ? istersen vicdanınla beraber düşün ve cevabı kimseuye söyleme.sende kalsın. kendinle paylaş cevabını. burda görmediğiniz o kadar çok şey var ki. şu an çook iyi geçindiğini sandığınız arkadaşlardan bazıları gecenin bir yarısında burda konuştuklarını ve bazı diğer şeyleri yazsam ve o durumda bu yetkiler sizde olsaydı bilmiyorum neler yapardınız. insanları yargılamak çok yanlış. ve senin büyüğün olarak diyorum ki bu konuda burda kapansın.kırmak , kırılmak ve güzel bir ortamın bozulmasını istemiyorum. haksız yere suçlanmak istemiyorum ve huzursuzluk ta istemiyorum.sen benim için değerli bir kardeşimsin. ben kardeşim olarak seni seviyorum kırıktesti. bu konu kapansın artık olur mu ??????:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül

_bamteli_

Aktif Üyemiz
istediğini düşünebilirsin kırıktesti kardeşim. Panelde okuduklarınla önyargıyı nasıl bağdaştırdın anlamıyorum.ama gereksiz şeylerle basit ve güzel bir uyarıyı , bir ricayı buralara kadar uzatmak en büyük önyartgıdır işte. yaşım ve işim gereği önyargıya yer veremiyorum. insanın kızgınlık veya görülen yanlış bişeyi kırmadan söylemek için imalı konuşması senin için önyargı oluyor.yanlış düşünüyorsun.ama asıl önyargılı olan sensin. güzellikleri , olayların iyi yanlarını görmeden hep boş tarafa bakan ve hep olumsuz düşünen biri asıl önyargılı olan odur. ve bende senin önyargılı olduğunu düşünüyorum.
şu da var ki panelde benim önyargılı olduğumu düşündürecek bir konu olmadı.sadece öyle yazman icabettiği için yazıyorsun savunma psikolojisi olarak. bunu başkasının değil senin bilem yeterli. bana bir örnek ver desem veremeyeceğini de biliyorum. :) herhangi bir konuşmayı hatırlat desem yapamayacksın. onun için bu tür konuşmaların anlamı yok. kim önyargılı ? istersen vicdanınla beraber düşün ve cevabı kimseuye söyleme.sende kalsın. kendinle paylaş cevabını. burda görmediğiniz o kadar çok şey var ki. şu an çook iyi geçindiğini sandığınız arkadaşlardan bazıları gecenin bir yarısında burda konuştuklarını ve bazı diğer şeyleri yazsam ve o durumda bu yetkiler sizde olsaydı bilmiyorum neler yapardınız. insanları yargılamak çok yanlış. ve senin büyüğün olarak diyorum ki bu konuda burda kapansın.kırmak , kırılmak ve güzel bir ortamın bozulmasını istemiyorum. haksız yere suçlanmak istemiyorum ve huzursuzluk ta istemiyorum.sen benim için değerli bir kardeşimsin. ben kardeşim olarak seni seviyorum kırıktesti. bu konu kapansın artık olur mu ??????:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gül:gü

aslinda hepsine cvp yazardim ama yapmiyorm....! susmayi tercih ediyorum size basarilar diliyorum forumunuzda....dua iLE
En güzelE emanetsiniz..!

Üst Alt