Tahkar'ın Rasulehasret Sitesine Giriş Ve Yorum Videosu.

MURATS44

Özel Üye
Çok güzeldi :) Zevkle izledim. sanki yanınızda siz pc kullanırken sizi izliyormuşum gibi geldi bana :)
Konuya yazdığınız cevabıda canlı canlı görmüş olduk. Çok çok güzeldi :) ellerinize sağlık . bir an orda sandım kendimi :)

birşey dikkatimi çekti. sizin avatarınızın altında boşluk vardı sanki. O boşluk bende görünmüyor. Resim yerinde , olmayan biryeri gösteriyor gibi. Orda video yapımcısı resmi olması gerekiyordu. sizde avatarınızın hemen altındaki görüntü , videodaki gibi mi acaba?

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Çok güzeldi :) Zevkle izledim. sanki yanınızda siz pc kullanırken sizi izliyormuşum gibi geldi bana :)
Konuya yazdığınız cevabıda canlı canlı görmüş olduk. Çok çok güzeldi :) ellerinize sağlık . bir an orda sandım kendimi :)

birşey dikkatimi çekti. sizin avatarınızın altında boşluk vardı sanki. O boşluk bende görünmüyor. Resim yerinde , olmayan biryeri gösteriyor gibi. Orda video yapımcısı resmi olması gerekiyordu. sizde avatarınızın hemen altındaki görüntü , videodaki gibi mi acaba?

Beğendiğinize sevindim Adminim Çok doğru avatarımın altı resim olması gerekirken yok,ancak defalarca profilimi düzeltmeye çalıştım olmadı...sadece video yapımcısı gösteriyor.resim yeri boş yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler

MURATS44

Özel Üye
oradaki resim profil resmi değil Tahkar adminim. Kodlarla adınıza eklenen bir resim. Uzantısı ftp de. Diğer tarafları değiştirebilirsiniz ama o resmi düzenlemek ancak ftp den oluır. Onuda değiştirecem inşaallah. gördüğüm iyi oldu. Daha güzel olur resim ekleyince. :)

MURATS44

Özel Üye
Tahkar adminim,

Profilinizdeki o boş görünen bölümdeki resmin yolunu verebilir misiniz lütfen?

Boş olan yere sağ tıklayıp url yolunu verirseniz karşılığında resmin olup olmadığına bakabilirim.

Üst Alt