Türk yemekleri ve tatlıları

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women

6oxOd.jpg

3hvxK.jpg

AfuZ.jpg

z6bnf.jpg

KZgwF.jpg

c1qGp.jpg

15 JPG l min 5184*3456 max 8736*5824 l 216,67 mb

DOWNLOAD

MURATS44

Özel Üye
Bu resimlere bakınca Avrupalılar için çok üzülüyorum. Bazen oturup ağlamak istiyorum. Bu yemeklerden mahrumlar :F
Adana kebabı , dolma.....
Yazık yaaa... Ancak Türkiyeye gelirlerse gerçek tadını bulabilirler , o da belkiiii.... çok üzgünüm çooooook :D

xxmolinaxx

Bu resimlere bakınca Avrupalılar için çok üzülüyorum. Bazen oturup ağlamak istiyorum. Bu yemeklerden mahrumlar :F
Adana kebabı , dolma.....
Yazık yaaa... Ancak Türkiyeye gelirlerse gerçek tadını bulabilirler , o da belkiiii.... çok üzgünüm çooooook :D

Çok haklısın Adminim bizim yemeklerimiz çok güzel kebabı güzel dolması ayrı güzel baklavaya laf yok gerçekten çok şanslıyız Türkiyeye gelenler yiyebilirde gelmeyenler ne olacak hak geçmezmihaaa

MURATS44

Özel Üye
Onlarda şanslarına küssünler. :F

Geldilerde , gelmeyin mi dedik :D

Gelsinler onlarda yesinler. Ama giderken çok üzülecekler. Yemeklerimiz gerçekten harika. Ben bile şu an aç değildim ama Adana kebabını görünce içim geçti sanki . Et sevmeyen biri olarak kebap gördüm mü dayanamıyorum :)

xxmolinaxx

Onlarda şanslarına küssünler. :F

Geldilerde , gelmeyin mi dedik :D

Gelsinler onlarda yesinler. Ama giderken çok üzülecekler. Yemeklerimiz gerçekten harika. Ben bile şu an aç değildim ama Adana kebabını görünce içim geçti sanki . Et sevmeyen biri olarak kebap gördüm mü dayanamıyorum :)

Her birisi ayrı güzel ramazan ayına bırakmadan ekledim hemen insanlara işkence etmeyeyim dedim:D

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
harika olmuş molina kebaplarımız o kadar çokki,hepsi ayrı ayrı lezzet,,,herkes çıksın çıksın gelsin yoksa murattan kalmayacak haaa

xxmolinaxx

harika olmuş molina kebaplarımız o kadar çokki,hepsi ayrı ayrı lezzet,,,herkes çıksın çıksın gelsin yoksa murattan kalmayacak haaa

Bak diğer konularıma es geçen VUSLAT yemekleri görünce nasılda geliverdi verdi:D beğenilmeyecek gibi değiller hani

MURATS44

Özel Üye
Kebap olurda beğenmeyen çıkmaz. İnsan tokken bile yiyesi geliyor. Mübareğin görüntüsü bir güzel tadı ayrı güzel. Vuslat ağzının tadını biliyor. Kebap kokusunu hisseti heralde :D

Üst Alt