ünlülere Rasulehasreti sorduk ne duyduk......

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
reha muhtar

325yd9.jpg

Burdan bütün RasuleHasret üyelerine sevgi ve saygılarımı gönderiyorum iyi aksamlar RasuleHasret... her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız....
------------------------------------------------------------------------------
Mehmet Ali Erbil

mehmetalisc5.jpg

RasuleHasrette yeni konular tüm hızıyla devam ediyor..!! Yeni gelişmeler Parmaktan sonra. ...
İbrahim Tatlıses

ibo1ye6.jpg

Urfa’da RasuleHasret vardı da biz mi üye olmadık..Tüm forumcuları çok seviyorum...gizliden gizliye takılıyorum ama siyaset bana göre değil her yazdığımı siliyorum
Anayasa Mahkemesi Başkanı

1651ft7.gif

RasuleHasret üyelerine saygıyla duyurulur.! RasuleHasret Moderatörler Kanununun D-Fıkrasının C Bendi aşağıdaki şekilde değişmiştir.!
RasuleHasrette Moderatör olacak kişi forum meclisindeki 367 toplantı yeter sayısını bulamaza üye olarak kalacaktır.!

Bülent Ersoy

Ayoll Ablaniz kurban olsun size Ne güzel paylasimlar yapiyorsunuz RasuleHasret gelecegi cok parlak üye olup katkida bulunmak artik boynumuzun borcu oldu...

KÜÇÜK EMRAH

11242906478978ysrk6.jpg

Bak SEDA burasi RasuleHasret.. artik burda emniyette olacaz annemi de alip getirecem buraya mutlu olacaz göreceksin aglama artik Seda RasuleHasret var artik bize sahip cikacaklar ...
AJDAR

Cikata Muz muz. Ben bu RasuleHasrete mal olmuş bir üyeyim Bu forumda benimsenip takdir gören üyelerdenim Harika bir forum Cikata muz muz...

Erman Hoca

37058vo4.jpg

Artik bende bundan sonra RasuleHasret spor bölümlerinde yayin yapacagim.Ugurcugum su son acilan konuyu geri al geri al bak iste orda konu basligina faul yapilmis ama admin arkadasimiz görmemis...

Saadettin Teksoy

423x191saadettinteksoy4tg8.jpg

Ben Saadettin Teksoy!Bundan sonra bende sizlerleyim! sirlara karismis konulari gün isigina cikartacagim Sakıınn RasuleHasretten ayrilmayin....

Adilbey

Aktif Üyemiz
reha muhtar

325yd9.jpg

Burdan bütün RasuleHasret üyelerine sevgi ve saygılarımı gönderiyorum iyi aksamlar RasuleHasret... her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız....

haaahaaahaaahaaa
Bir zamanlar bir reha muhtar vardı.
Teşekkürler
Her nereyede yaşanıyor ve yaşatılıyorsa
m08m08m08

ceylannur

Yeni Üyemiz
11242906478978ysrk6.jpg

Bak SEDA burasi RasuleHasret.. artik burda emniyette olacaz annemi de alip getirecem buraya mutlu olacaz göreceksin aglama artik Seda RasuleHasret var artik bize sahip cikacaklar ...

Seda RasuleHasret var artik bize sahip cikacaklar ...:aferin:aferin:aferin

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
nihat-do%C4%9Fan.jpg

Survivor yarışmacılarına ünlüler geliyor....Nihat Doğan’ın “Survivor”ın yeni yarışmacısı olduğu açıklanınca,
internet ortamına konuyla ilgili espri yağdı.,,,,
“Survivor var” dediler geldik.,,,
Evetttttttttt geldik kardeşim, bir adayı fethetmemiştim onu da yapacam ALLAHIN izniyle,,,
Delikanlıyım adam gibi adamım,yamuk yapanı yakarım o kadar,,,,
Türkiyeeeeeeeeeeeeee,vatanım,milletimmmmmmmm sizi seviyorummmmmmm o kadar....
Beni bekle türkiyemmmmmmmmmmmmmmmmmm,,,
RASULEHARETE bir uğradım hal hatır sordum akşama ordayım ALLAHIN izni le TÜRKİYEEEEMMMMMMMMMMMMM canlarım benim.....:menekşe:menekşe:menekşe

Son düzenleme:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici

Sayın seyirciler şimdi önemli haberleri sunmak istiyorum sizelere,,,
Hımmmm bu günlerde islami siteler hızla çoğalmakta,hımmmmmmmmmm
daha doğrusu bir çığ gibi büyüyor.Hımmmmmmmmm çoğalsınlar gözümüz yok hımmmmm....
Ama dolaşırken hımmmmm bakınız çok dikkatli bakınız,RASULEHASRET sitesine harika hım harika,
çizgisinden çıkmayan nadide sitelerden hımmmm tebrik ediyorum onları hım,evettttttttt ben müsade rica edeyim
hım yine gelirim değerli dostlar hoşçakalın hımmmmmmmmmmm.....m08m08m08m08

Değerli abime saygılarımla.....:)

Üst Alt