Van'ım Erciş'im

mahzungarip

Yönetici
23 Ekim 2011 tarihinde Abim İlyas tarafından beste ve üftesi yapılmış kardeşim yunus saz çalıyor abim bestesini okuyor çok güzel yorumlamış yaşananları Erciş şivesiyle

MURATS44

Özel Üye
Beste ve üftesi yapılmışta üflemeyi yapan kim? Güzel okumuşlar . :) Birde malatya ya yazıp üfleseler olmaz mı :)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Maşallah öncelikle yiğit kardeşlerine...insanın böyle kardeşleri olması gurur verici olmalı:)
seslendirme süper,,,müzik harikaaaaa,,,ammavelakin bestede eksikler var:dur

sözlerin sonunuda,van ercişe yapılan yardıma, vatana millete vefa sözleri olmalıydı...akıllarına gelmedi herhal...

tebrik ederim güzel sölediler...

mahzungarip

Yönetici
Maşallah öncelikle yiğit kardeşlerine...insanın böyle kardeşleri olması gurur verici olmalı:)
seslendirme süper,,,müzik harikaaaaa,,,ammavelakin bestede eksikler var:dur

sözlerin sonunuda,van ercişe yapılan yardıma, vatana millete vefa sözleri olmalıydı...akıllarına gelmedi herhal...

tebrik ederim güzel sölediler...

Yardımlar yerine ulaşmadığı için kimsenin öyle birşeyi görmediği için olabilir mi re:a depremzedelerin yardımlardan haberi yok ki ulaşmadı çalıntı hep haberin yok mu

MURATS44

Özel Üye
Hepsi mi çalıntı başganım. Orda boy boy binalar yapıldı o kadar yardım geldi. Hadi neyse diyelim arada birkaç karaktersizin çaldığını hiç yardım gelmedi mi diyeceksin :) :F İnsaf and off the vicdan biraz.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
gece kondu sabah kalktı herhal binalar haaahaaahaaa ayyy ihsannnnnnnnn çok fenasın heeee haaa

Üst Alt