Vuslat tan çiçek böreği...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
vuslat tan çiçek böreği...:alkis:alkis:alkis:alkis

VVQ7JZ.jpg

RYgvjR.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_20150601_182857.jpg
    IMG_20150601_182857.jpg
    95.6 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_20150601_193634.jpg
    IMG_20150601_193634.jpg
    91.9 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:

MURATS44

Özel Üye
Cevap: vuslat tan çiçek böreği...

İşte bu yaaaa . eline sağlık adminim. 2. resim bana heralde . Çayda var :D Görüntüsü çok güzel olmuş. Yazıyıda yazmışsın. :F Eline canına sağlık. Güzel olmuş. Resimdekinin aynısı.

deeeeeeeeeee pişmiş halini de bütün olarak göreydik :F

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
yaf adminim pişmiş halini çıkardım ya soğurken,alttaki komşu hamile koku gitmiştir diye, iki dilim çıkardım hemen ona balkondna seslenip verdim haaa
ondan yarım çekmedim resmi görsel olarak hoş olma zdiye:)

servisin nasıl haaa çatalı unutmuşum haaa

MURATS44

Özel Üye
Çatalı düşünen kim? :D
On parmak dalmak varken. Çay bardağınıda inceden tutmayacan. kibarlığa gerek yok. allah ne verdiyse yumulmak varken çatalı soran kim :) Bence görüntü harika. Eline sağlık. 10 puan :) Devamınıda beklerik.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Rica ederim murat 10 parmakla afiyetle yiyip düz 10 puan kabul etmiyorum haaa
yıldızlı on olmalıydı yaf haaahaaa,bardağıda kibar tut diyommmmolmazz:kahveehatta çüçük parmağın duruş şeklini biliyon ona göre haaahaaa

MURATS44

Özel Üye
Rica ederim murat 10 parmakla afiyetle yiyip düz 10 puan kabul etmiyorum haaa
yıldızlı on olmalıydı yaf haaahaaa,bardağıda kibar tut diyommmmolmazz:kahveehatta çüçük parmağın duruş şeklini biliyon ona göre haaahaaa

Adminim. , tadı zaten on parmak dalışta yatıyor. Etrafına gözaltından bi bakacan. Kimse yoksa on parmak dalacan. Biri bakarsa da kibar moda geçecen. O dediğin serçe parmak sigarada oluyor ama burda da denemek laazım. :F biri bakarken hemen serçe parmak havaya haaa haaa haaa

Üst Alt