Vuslattan katmer günü...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
PMmX4v.jpg

5VbWrq.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_20160725_235211.jpg
    IMG_20160725_235211.jpg
    84.8 KB · Görüntüleme: 5
  • IMG_20160725_235235.jpg
    IMG_20160725_235235.jpg
    83.7 KB · Görüntüleme: 5
Moderatör tarafında düzenlendi:

MURATS44

Özel Üye
iyide akşam akşam bu yapılır mı şimdi. Harika görünüyor. Yanında bir bardak :cay.
Ne giderdi şimdi. Bunları kim yedi vuslat. Yiyeni düşman ilan ediyorum. :) Çok güzel görünüyor. Ellerine sağlık.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Senin payindi eve getirdim.....senin payını ben yedim...o kadar çok yaptikki murat 56 tane yaptık encok ben yoruldum yapan bendim.yardimcim çöktü ama.ve yiyen 17 kişiydik...birde koktu diye ablamin komşularına ikram ettik.sana zor ayırdım yaneyıslık

MURATS44

Özel Üye
Adam başı 3er tane dağıtsanız 51 eder. O kadar çok ki komşulara dağıttınız ama bana zar zor ayırdın. Tebrik etmek lazım. :) Geriye kafadan 5 tane kaldığı halde zar zor ayırdın. Zahmet buyurmuşsunuz efem :D ayırmak için kendini heder etmişsin :F

MURATS44

Özel Üye
Senin payindi eve getirdim.....senin payını ben yedim...o kadar çok yaptikki murat 56 tane yaptık encok ben yoruldum yapan bendim.yardimcim çöktü ama.ve yiyen 17 kişiydik...birde koktu diye ablamin komşularına ikram ettik.sana zor ayırdım yaneyıslık

ilkokul 3 matematik :)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Yok kendimiz yaptık..sacda pişerken hamur halinde resimlerde var...inanmayan gösteririz...bimdekiler ne yağından yapılır hayatta biz alıp yemeyiz...İstanbullu tüm ama ben hazır şeyler yemem abiiiiire:are:a

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
İhsan PC de olsaydım kizarmis tavuk ikram ederdim
Yarın ablamlar katmer günü yapcak mis mis:D

Üst Alt