MUHTAZAF Yağmur ve Pazar!

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici

Yağmur ve Pazar!
Yine bir yağmur, yağarken boş sokaklarda,[/FONT][/FONT]

Adeta bereket bırakıyordu, bakir topraklarda,[/FONT][/FONT][/FONT]
Çiselerken, hoş bir ses bırakır, kulaklarda,[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
Bir yağmurlu akşamdı, sen gittin, yapayalnızım buralarda.[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

Bütün insanlar, ağaçlar, otlar ve toprak sevinmişti,[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
Yağmuru, pencereden seyretmek, hoş gelmişti,[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
Yine,de, içimde buruk bir acı,yı yürekte hissetmişti,[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
Bir yağmurlu akşamdı, sen gittin, yapayalnızım buralarda.[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

Salih, yine bir Pazar ve yalnızlık sendromu, seni kaplar,[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
Ta uzaklardan, birileri gelecekmiş gibi, beni kucaklar,[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
İki his arasında, düşüncelere dalmışken, yüreğim ağlar,[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
Bir yağmurlu akşamdı ,sen gittin, yapayalnızım buralarda.[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
M.S.A. [/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

Son düzenleme:

TaHKaR

Aktif Üyemiz
İki his arasında, düşüncelere dalmışken, yüreğim ağlar,

Bir yağmurlu akşamdı ,sen gittin, yapayalnızım buralarda.

Muhtazaf Ustadım.... senin şiirlerdeki ÖZLEM bile ne kadar sevecen, son iki mısran ne sade, ne içtendi öyle.Saygılar

Son düzenleme:

MURATS44

Özel Üye
Yine bir yağmur, yağarken boş sokaklarda,
Adeta bereket bırakıyordu, bakir topraklarda,
Çiselerken, hoş bir ses bırakır, kulaklarda,
Bir yağmurlu akşamdı, sen gittin, yapayalnızım buralarda.

Şu an burda yağmur yağıyor ve ben de yapayalnızım buralarda. Salih üstadım bazı eserlerinde sanki bana yazmış gibi, beni anlatan satırlarla karşılaşıyorum. Okurken biraz özlem, biraz hasret...........
Emeğinize sağlık Üstadım. allah ac razı olsun inşaallah.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Şu an burda yağmur yağıyor ve ben de yapayalnızım buralarda. Salih üstadım bazı eserlerinde sanki bana yazmış gibi, beni anlatan satırlarla karşılaşıyorum. Okurken biraz özlem, biraz hasret...........
Emeğinize sağlık Üstadım. allah ac razı olsun inşaallah.

Maşallah Adminim Arka fon müziği şiire çok güzel renk katmış...

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Hepinizden Allah razı olsun. Murat kardeşim eline sağlık.

Üst Alt